جلسه پرسش و پاسخ مدیر کل زندانهای لرستان با کارکنان زندان دورود

جلسه پرسش و پاسخ مدیر کل زندانهای لرستان با کارکنان زندان دورود

محمدی اصل تصریح کرد : موفقیت و نظم حاکم بر زندان دورود نتیجه تلاش ، وفاق و همدلی کارکنان این زندان است

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان ، رضا محمدی اصل مدیر کل زندانهای استان از زندان دورود دیدن کرد.
در این سرهنگ عبدی چراغ و سرهنگ نوری فرمانده و جانشین فرمانده یگان حفاظت زندانها،صفا پذیر رئیس امور اداری و حجت الاسلام واعظی دبیر ستاد اقامه نماز زندانهای لرستان محمدی اصل را همراهی می کردند.
در ابتدا نصیریان رئیس زندان دورود ضمن عرض خیرمقدم به مدیر کل و همراهان به شرح گزارش کاملی از فعالیتهای مختلف زندان در سال ۱۳۹۷ پرداخت.
نصیریان تصریح کرد: سال ۹۷ سالی بدون تنش ، بدون فرار ،بدون مرگ میر برای زندانیان بود و خوشبختانه کلیه دستورالعملهای ابلاغی سازمان و اداره کل بدون کم و کاست اجرا شده است.
مدیر کل زندانهای لرستان نیز طی سخنانی ضمن تبریک نوروزی به کارکنان زندان دورود و نیز تبریک اعیاد شعبانیه خصوصا میلاد منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) عنوان کرد: خوشحالم که امروز فرصتی دست داد که در فضایی صمیمی با شما دیدار و گفتگو کنم لذا لازم است که از زحمات یکان یکان شما جهت پیشبرد سیاست های کلان سازمانی و امور زندانیان ، رئیس زندان،معاون زندان و خصوصا روابط عمومی زندان دورود تقدیر و تشکر کنم.
محمدی اصل خاطر نشان شد : از هر بابت خیالم از کلیه واحدهای زندان دورود راحت است چرا که طبق مستندات به بهترین نحو ممکن امور مختلف را از قبیل،فرهنگی،ورزشی،انتظامی ، حفاظت،آموزش،اشتغال و … انجام می دهند.
وی افزود : ما هم در اداره کل به اتفاق سایر همکاران تمام سعی و توان خود را به کار می گیریم تا بتوانیم از لحاظ لجستیگ زندانها را پشتیبانی کنیم ، بعنوان مثال در زمینه رفاهیات و اضافه کار سعی کردیم که سقف ممکن را در نظر بگیریم و خوشبختانه مبالغ چشمگیری نیز بصورت یکسان برای کلیه کارکنان واریز شده و خواهد شد.
محمدی اصل تاکید کرد : حسن ختام کلام اینکه من این هماهنگی و نظم موجود حاکم بر زندان دورود را نتیجه وفاق و همدلی کارکنان با رئیس زندان می دانم از اینروی خواسته من از همه همکاران این است که در سال آتی این وفاق و همدلی را دو چندان کنید تا همچنان زندان دورود در همه حوزه ها درخشان و شکوفا باشد.
در ادامه پرسنل زندان دورود سئوالات خود را عنوان کردند که با توجه به نوع سئوال آقایان عبدی چراغ،واعظی و صفا پذیر به آنها جواب دادند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*