حضورمراجع قضایی شهرستان بروجرد بمناسبت هفته قوه قضائیه در زندان مرکزی بروجرد

حضورمراجع قضایی شهرستان بروجرد بمناسبت هفته قوه قضائیه در زندان مرکزی بروجرد

احمدمعتقد : اهم رسالت سازمان زندانها رسیدگی همه جانبه به مشکلات مددجویان است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان جمعی از مراجع قضایی شهرستان بروجرد در مورخه۳/ ۹۸/۴ با حضور در بین مددجویان زندان مرکزی بروجرد بصورت فرد به فرد و چهره به چهره با آنان دیدار و به مشکلات قضایی آنان رسیدگی کردند.
در ابتدای این بازدید که از کلیه بندهای زندان صورت گرفت مراجع قضایی  پس از استماع اظهارات مددجویان در راستای حل مشکلاتشان قول مساعدت به آنان داده شد‌.
احمد معتقد رئیس زندان بروجرد درابتدا با عرض خیر مقدم و عرض تبریک بمناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضاییه یاد و خاطره شهدای گرانقدر این هفته را گرامی و شهادت مظلومانه شهید دکتر بهشتی آن عالم فرهیخته را به جامعه قضایی تسلیت عرض نمود.
عضو شورای قضایی شهرستان بروجرد در ادامه سخنان خود با تقدیر از اقدامات خوب و دوسویه مراجع قضایی با زندان و به جهت حضور مستمر در زندان و رسیدگی به مطالبه قضایی مددجویان بیان کرد : بیشترین دغدغه مددجویان رفع مسائل قضایی آنان است که حرکت شایسته حضور جمعی قضات در زندانها و گفت و گوی بدون واسطه و چهره به چهره با زندانی می تواند در کاهش بار روانی ناشی از تحمل کیفر را التیام بخشد و تسریع در روند رسیدگی به پرونده قضایی آنان موضوعی مهم در راستای کاهش جمعیت کیفری باشد.
معتقد در ادامه سخنان خود تصریح کرد: اهم اولویت های سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور رسیدگی همه جانبه به مشکلات مددجویان است ؛ که می طلبد همکاران من چه در حوزه اجرای احکام و چه در حوزه مددکاری و چه همکاران قضایی به این امر مهم توجه نمایند.
حمیدرضا بوالحسنی رئیس دادگستری شهرستان بروجرد در این بازدید با تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه از تلاش های بی وقفه رئیس زندان بروجرد و همکاران ایشان در امر نگهداری  مطلوب زندانیان و برنامه اصلاحی و تربیتی قدردانی کرد.
وی همچنین در پایان به پیشنهاد رئیس زندان بروجرد با  ۱۰ روز مرخصی برای تعدادی از محکومین دارای وثیقه معتبر موافقت کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*