دادستان بروجرد در بازدید از اردوگاه بروجرد : برخورد ما با مجرمان و بزهکاران مبتنی بر فرامین و قوانین قرآنی و اسلامی بوده و هست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان لرستان  در بازدید دادستان و قضات دادسرای بروجرد به مناسبت هفته قوه قضاییه ، محمدی دادستان بروجرد در مورد پیشگیری از وقوع جرم و بزهکاری و برخورد قاطع با مجرمان در شهرستان بروجرد تاکید کرده و گفت : برخورد ما با مجرمان و بزهکاران همواره مبتنی بر فرامین و قوانین اسلامی بوده و هست اما هیچگاه در مقابل کسی هم که از جان ، مال و ناموس مردم  سوء استفاده کند کوتاه نم آئیم.

داوری سرپرست اردوگاه بروجرد نیز ضمن تبریک هفته قوه قضاییه به مدعوین ، از پیگیریهای دادستانی و قضات شهرستان بروجرد در رفع مشکلات مدد جویان و نواقص جانبی زندان تقدیر و تشکر نموده و بیان کرد : بنده و همکارانم در اردوگاه بروجرد از هر گونه کمک در امر پیشگیری از وقوع جرم و بزهکاری آمادگی خود را اعلام می کنیم.

حجت الاسلام احمدوندیان مسئول فرهنگی اردوگاه بروجرد نیز در خصوص پرونده مدد جویانی که در فعالیت های فرهنگی حضور فعال دارند اطلاعاتی بصورت گزارش ارائه داد و مراتب تشکر خود را به دادستان بروجرد بخاطر اعمال تخفیف و پاداش به مددجویانی که بصورت مستمر در برنامه های فرهنگی شرکت می کنند تشکر تقدیم کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*