مدهنی سرپرست بازداشتگاه خرم آباد : فعالیتهای ورزشی در زندانها قطعا در راستای کاهش آسیب های پرخطر و سلامتی جسم و روح زندانیان مؤثر می باشد .

برگزاری مسابقات ورزشی هفته تربیت در بازداشتگاه خرم آباد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای لرستان  به مناسبت هفته تربیت بدنی و به منظور اشاعه و ترویج ورزش در بین زندانیان و هدایت آنها به ورزش و انجام فعالیتهای فیزیکی در سلامت جسم و روان و همچنین فراهم نمودن بستر شادی و نشاط در محیط بازداشتگاه با همت و تلاش واحد فرهنگی بازداشتگاه مسابقات ورزشی در رشته های والیبال ، گل کوچک و طناب کشی در بین زندانیان برگزار گردید .

در حاشیه این مسابقات روشن پور رئیس اداره فرهنگی تربیتی زندانهای استان و حمید دالوند مسئول ورزش زندانهای استان ضمن بازدید ازبازداشتگاه و فعالیتهای انجام شده در بازداشتگاه در جریان روند مسابقات ورزشی هفته تربیت بدنی قرار گرفتند و از اقدامات انجام شده در حوزه فعالیتهای فرهنگی ورزشی و قرآنی تقدیر و تشکر نمودند .

در ادامه عباس مدهنی رئیس بازداشتگاه خرم آباد با بیان مطلبی ضمن تبریک هفته تربیت بدنی افزود : فعالیتهای ورزشی در زندانها قطعا در راستای کاهش آسیب های پرخطر و سلامتی جسم و روح زندانیان مؤثر می باشد .

وی همچنین از اجرای برنامهای فرهنگی از جمله برگزاری روزانه ورزش صبحگاهی در محیط بازداشتگاه خبر داد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*