دیدار بروجری نماینده مردم شریف بروجرد با مدیر کل زندانهای لرستان

علاءالدین بروجردی نماینده مردم شریف و ولایت مدار بروجرد در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل زندانهای لرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان ظهر سه شنبه ۱۳۹۸/۴/۱۸ اداره کل زندانهای لرستان میزبان بروجردی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی بود.

در ابتدای این دیدار رضا محمدی اصل مدیر کل زندانها ضمن خوش آمد گویی تصریح کرد : آقای بروجردی یکی از نیروهای مخلص ، انقلابی و ولایی می باشد که به حق از سرمایه های نظام می باشند.

محمدی اصل با ارائه گزارشی جامع از وضعیت زندانهای استان خصوصا زندان مرکزی و اردوگاه بروجرد بیان کرد : بعد از اینکه دوباره توفیق خدمت در استان ، خصوصا اداره زندانها نصیبم شد ، پس از بازدید از اردوگاه بروجرد شاهد صحنه هایی از جمله بافت فرسوده زندان ، سیستم نامناسب گرمایشی ، عدم ساختمان اداری مناسب ، فقدان گاز رسانی و … بودم که کاملا مرا متاثر کرد ، لذا بلافاصله از طریق ریاست محترم سازمان و رئیس برنامه و بودجه استان موضوع را پیگیری کرده و بودجه لازم برای بهسازی و تعمیر اردوگاه تخصیص داده شد.

وی افزود : خوشبختانه کار با سرعت خوبی پیشرفت رفت و پس از سه ماه اوضاع اردوگاه به روال عادی برگشت.

در ادامه علاء الدین بروجردی نماینده مردم فرهنگ دوست و ولایت مدار بروجرد با تقدیم خدا قوت و خسته نباشید قدردان زحمات مدیر کل  زندانهای استان و کارکنان زندان شهرستان بروجرد شد و اظهار داشت : علیرغم اینکه می دانم شغل زندانبانی از مشاغل بسیار سخت و جانفرساست اما خوشبختانه مخلص ترین و ساعی ترین پرسنل متعلق به ادارات زندانها ، خاصه زندانهای استان است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس همچنین در خصوص جابجایی زندان مرکزی بروجرد و انتقال آن به خارج از شهر تصریح کرد : بنظر می رسد انتقال زندان مرکزی بروجرد به خارج از شهر نه تنها در راستای اجرای سیاست کلی سازمان زندانها مهم و ضروری است بلکه فضای کنونی زندان نیز می تواند بعنوان یکی از مراکز مهم تفریحی و سیاحتی جانمایی شود.

در پایان محمدی اصل قول مساعد داد که پیگیری و رایزنی های لازم را انجام دهد تا در اسرع وقت کار جابجایی زندان انجام پذیرد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*