دیدار دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بروجرد با رئیس زندان مرکزی بروجرد

دیدار دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بروجرد با رئیس زندان مرکزی بروجرد

معتقد عنوان کرد:بازدید مراجع قضایی از زندانها باعث مرتفع شدن مشکلات قضایی زندانیان می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان لرستان محمدی دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بروجرد روز ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ با حضور در زندان با معتقد رئیس زندان بروجرد دیدار گفتگو کرد.
معتقد رئیس زندان بروجرد ضمن عرض خوش آمدگویی و تقدیر از دادستان بروجرد به منظور حضور مستمر و موثر در زندان و تسریع در رسیدگی به امور قضایی زندانیان و همچنین جلوگیری از اطاله دادرسی عنوان کرد : بازدید مراجع قضایی از زندانها باعث رفع مشکلات قضایی زندانیان می شود.

دادستان بروجرد در این دیدار با اشاره به تعداد زندانیان مشمول عفو به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی عنوان کرد قریب به ۵۰۰ نفر از زندانیان مشمول آزادی یا تخفیف مجازات وتقلیل قرار گرفته است.
وی همچنین در جلسه شورای طبقه بندی شرکت کرده و سپس با تعدادی از زندانیان بند نسوان نیز دیدار چهره به چهره داشته و به درخواست ها ومشکلات قضایی زندانیان شامل پایان حبس ، مرخصی ، رسیدگی وموافقت لازم را با خواسته زندانیان جرائم خاص و ویژه اعلام داشت.
بعد از آن محمدی دادستان بروجرد با حضور در مجتمع اندیشه سبز از نزدیک در جریان بهسازی وبازسازی آن محل قرار گرفته و با زندانیان شاغل در باغ زندان گفتگو و برای رفع مسائل ومشکلات قضائی آنان دستورات لازم را صادر نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*