دیدار دبیر کمیته صلح و سازش و ستاد اقامه نماز زندانهای لرستان با دادستان عمومی انقلاب شهرستان بروجرد

 

واعظی بیان کرد : می توان با گفتگو ، بسیاری از مشکلات زندانیان را حل و فصل کرده و زمینه آزادی آنها را فراهم نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۶/۱۰ حجت الاسلام واعظی دبیر کمیته صلح و سازش و ستاد اقامه نماز زندانهای لرستان ، محسن مرادی معاون زندان بروجرد و حسنوند کارشناس مرکز مراقبت بعد از خروج زندانیان لرستان با مهدی محمدی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بروجرد دیدار و گفتگو کردند.

مهدی محمدی دادستان عمومی و انقلاب بروجرد ضمن تقدیر از پیگیریهای مستمر مدیر کل زندانهای لرستان در موضوع صلح و سازش مددجویان بیان کرد : زندان بروجرد طبق سنوات گذشته تعامل و همکاری فی مابین قابل قبولی با مراجع قضایی دارد که ماحصل این تعامل در روند کاهش جمعیت کیفری در زندان کمک بسزایی داشته است.

دادستان بروجرد تصریح کرد : برگزاری جلسات صلح و سازش و اقدام برای گرفتن رضایت شکات از مهمترین اولویت های من و همکارانم است که بحمدالله و با همت مسئولین زندان ، این امر در شهرستان بروجرد در حال اجراست.
حجت الاسلام واعظی نیز ضمن تقدیر از تلاشهای دادستان و مجموعه قضایی بروجرد اظهار داشت : هدف از تشکیل کمیته صلح و سازش در زندانها ایجاد زمینه برقراری صلح و سازش و کاهش جمعیت کیفری در زندانهای استان می باشد.

وی همچنین ارائه خدمت و مساعدت به مددجویان را وظیفه ذاتی ، قانونی و شرعی همه مسئولین چه در دادسرا وچه در زندان دانست و بیان کرد : می توان با گفتگو ، بسیاری از مشکلات زندانیان را حل و فصل کرده و زمینه آزادی آنها را فراهم نمود.
البته لازم به ذکر است جلسات رضایت شکات مددجویان زندان بروجرد به همت مددکاران به صورت مستمر و بی وقفه در حال انجام است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*