دیدار رئیس زندان بروجرد با رئیس اداره ورزش وجوانان آن شهرستان

ملکشاهی : خواستار مساعدت و یاری اداره ورزش وجوانان جهت پیشبرد اهداف ورزشی در زندان هستیم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زنداهای لرستان اردشیر ملکشاهی سرپرست زندان بروجرد در راُس هیئتی از کارکنان زندان بروجرد در مورخه ۱۳۹۸/۷/۷  با سعید رشنو رئیس اداره ورزش وجوانان بروجرد دیدار وگفت گو نمود.
سعید رشنو رئیس اداره ورزش وجوانان بروجرد که بعنوان میزبان این دیدار بود ضمن تبریک انتصاب ملکشاهی بعنوان سرپرست زندان بروجرد در ابتدای با تاکید بر لزوم تداوم اشاعه برنامه های ورزشی در بین مددجویان خواستار تعامل بیش از پیش زندان با این اداره به منظور گسترش فعالیت های ورزشی جهت سلامت فکری و روحی مددجویان شد . وی قول های مساعدی در خصوص اختصاص تجهیزات و سالن های ورزشی خاصه گروه های هدف (مددجویان) و همچنین اختصاص سالن های فرهنگی و ورزشی برای استفاده کارکنان داد.
ملکشاهی سرپرست زندان بروجرد نیز ضمن تقدیر از تعامل مثبت و ارزنده اداره ورزش وجوانان با زندان بروجرد ، با ارائه گزارشی از روند ساخت مجموعه فرهنگی ورزشی در مجموعه زندان بیان کرد : از بدو فعالیت در زندان بروجرد با پیگیری های مستمر در راستای اجرای اولویت ها و برنامه های سازمان زندانهای کشور تمام همت خود را بکار بسته ام تا مجموعه ای فرهنگی ورزشی به نام حضرت آیت الله بروجردی (ره) در زندان بروجرد احداث گردد.
وی اضافه کرد: بسط ، توسعه و گسترش برنامه های ورزشی در قالب برگزاری مسابقات ورزشی میتواند در ارتقاء روحیه و توانمندی مددجویان اثر گذار باشد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*