دیدار رئیس زندان و تنی چند از مسئولین زندان با امام جمعه شهرستان بروجرد

ملکشاهی : خواستار توسعه و تقویت و حمایت همه جانبه سایر نهادهای فرهنگی وحمایتی شهرستان از زندان بروجرد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان بمناسبت گرامیداشت اعیاد پرخیر و برکت قربان و غدیر خم سرپرست زندان بروجرد در معیت تنی چند از کارکنان با حضور در دفتر حجت السلام والمسلمین حسینی امام جمعه معزز شهرستان بروجرد با وی دیدار گفتگو کردند.
ملکشاهی رئیس زندان بروجرد در ابتدای این دیدار با تبیین و تشریح فعالیتهای حوزه فرهنگی ، اقدامات تامینی و تربیتی ضمن اشاره به نحوه اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی برای زندانیان به ارائه گزارش مختصری در پیرامون فعالیت های انجام شده فرهنگی و تربیتی زندانیان پرداخت و با مثبت ارزیابی کردن اقدامات درسنوات گذشته ادامه این روند را از اولویتهای خود دانست.

وی همچنین بر توسعه و تقویت فعالیّت های اشتغال محور به منظور کسب درآمد برای مددجویان و خانواده هایشان خواستار حمایت همه جانبه سایر نهاد های فرهنگی وحمایتی در سطح شهرستان با زندان شد.
سرپرست زندان بروجرد تصریح کرد: خواستار این هستم اشتغال مددجویان با همکاری نهادهای تولیدی و صنایع فعّال در سطح شهرستان برای فرصت های شغلی مناسب برای زندانیان پس از رهایی ازحبس به منظور عدم بازگشت مجدد آنان به زندان باشد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه معزز شهرستان بروجر : با خیر مقدم و خدا قوت به رئیس و مسئولین خدوم زندان بروجرد بیان کرد : بنده بر این موضوع واقفم که کار کردن در زندان کاری بس سخت و طاقت فرساست و لیکن خدمت کردن به خلق خدا و اصلاح و تربیت آنان بسیار ارزشمند و مستوجب ثواب اخروی است .

امام جمعه شهرستان بروجرد اذعان داشت : اقدامات فرهنگی در زندان باید نهادینه شود زیرا انجام واجبات دینی و فرایض الهی نه تنها برای جامعه فردی واجب است بلکه برای زندانیان هم حائز اهمیت است.
حجت الاسلام گودرزی مسئول فرهنگی تربیتی زندان هم که در این دیدار حضورداشت در ادامه افزود : زندان بروجرد از نظر پتانسیل نیروی انسانی دارای ظرفیت های بالقوه ای است که می توان از این ظرفیت در بحث اشتغالزایی مددجویان استفاده مثمرثمر کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*