دیدار رئیس و پرسنل زندان الیگودرز با امام جمعه آن شهرستان

رئیس زندان شهرستان الیگودرز در صدر هیئتی متشکل از نیروهای اداره زندان الیگودرز به دیدار حجه الاسلام سرلک امام جمعه جدید الیگودرز رفته و با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در ابتدای این دیدار سرلک رئیس ضمن الیگودرز ضمن تبریک انتصاب ایشان به مشکلات موجود در زندان فعلی در مرکز شهر پرداخته و سپس به تشریح زندان جدید و امکانات و فضاهای موجود و دیده شده در آن اشاره کردند
در ادامه حجه الاسلام سرلک ضمن خیر مقدم به پرسنل زندان به خاطره ای از شهید والا مقام نواب صفوی اشاره که ایشان در جواب سوالی که شما دنبال چه چیزی در این انقلاب هستید که می‌فرماید کاش انقلاب اسلامی روی کار بیاید من حاضرم جاروکش خیابان‌های آن باشم.
حجه الاسلام سرلک افزود : خدا را شاکریم که در حکومت عبد خدا خدمت میکنیم در این نظام حجت بر مسولین تمام است وچه بسا در زمان امامان نیز چنین امکانات و رفاهایاتی در اختیار آنها نبوده لذا ما باید آستانه صبرمان بالا برود زیرا در این وضعیت سخت معیشتی حق با مردم است و باید پیگیر مطالبات مردم باشیم و ترش رویی مردم را با جان و دل بپذیریم.
امام جمعه الیگودرز در خصوص حساسیت و ویژه بودن شغل زندانبانی اشاره و مشکلات زندان را در مرکز شهر و یا اعزام و بدرقه و خرد شدن شخصیت فرد مجرم یا متهم و همچنین الگو برداری غلط از آن توسط نوجوانان و… برشمرد.

وی اذعان داشت : زندان باید مرکز اصلاح باشد و گرنه نگهداری کردن کارسختی نیست و این نیاز به زیر ساخت‌ها دارد و یک همت بلند می‌طلبد و با یاری خدا و امکانات زندان جدید این مهم محقق خواهد شد و به شخصه و تا حد امکان در این راه پیگیر و مساعدت خواهم کرد.
حجه الاسلام سرلک افزود : خانواده زندانیان از خود زندانیان مهمتر و آنها نیاز به حمایت دارند که انشالله باید کل همت خود را بکار بندیم تا مشکلاتشان مرتفع شود.
وی به اهمیت تکریم ارباب رجوع نیز اشاره ای داشت : که حال چون کسی جرمی مرتکب شده دلیلی ندارد شخصیتش هم از بین برود و باید انسانیت در همه امور در راس رفتارمان قرار گیرد.

در پایان حاجعلی مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان الیگودرز به ارائه آمارهای کمک به خانواده مددجویان پرداخت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*