دیدار فرمانده یگان حفاظت زندانهای لرستان و رئیس زندان بروجرد با رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بروجرد

دیدار فرمانده یگان حفاظت زندانهای لرستان و رئیس زندان بروجرد با رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بروجرد

معتقد : خواستار ارتقاءهمکاری و تعامل بیش از پیش شبکه بهداشت با زندان بروجرد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان لرستان ، سرهنگ عبدی چراغ فرمانده یگان حفاظت زندانهای لرستان بهمراه ، معتقد رئیس زندان بروجرد و حافظ سوم علی گودرزی با دکتر کاکاوند رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بروجرد به منظور ارتقاء همکاری وتعامل بیش از پیش پیرامون مشکلات بهداشت و درمان زندان و اعزام زندانیان به مراکز درمانی در سطح شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.

سرهنگ عبدی چراغ فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان ضمن قدردانی از خدمات مراکز درمانی شهرستان بروجرد در ارائه خدمات به زندانیان اعزامی به بیمارستانها درخواست کرد : در صورت امکان مسئولین حراست بیمارستانها در مواقع مراجعه خانواده و یا دوستان برخی از زندانیان جرائم خاص و دارای شرایط امنیتی با پرسنل زندان در امر ملاقات همکاری نمایند.

معتقد رئیس زندان بروجرد نیز ضمن تبریک مسئولیت جدید دکتر کاکاوند خواستار اعزام کارشناسان بهداشتی و درمانی شبکه بهداشت شهرستان برای ارائه برنامه های بهداشتی ، آموزشی برای پرسنل زندان و زندانیان شد.
وی همچنین پیرامون واگذاری سموم حشره کش به زندان و تدبیر برای معرفی دندانپزشک برای رفع مشکلات دندانپزشکی زندانیان طلب مساعدت کرد.

در ادامه دکتر کاکاوند رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن ابراز خوشحالی از حضور مسئولین زندان عنوان کرد : قطعا در زندان‌ها مددجویانی وجود دارند که دارای مشکلات جسمی و بیماری هستند لذا باید بتوانیم مشکلات این افراد را مرتفع کنیم و بدون شک در زندان‌ها نیز باید به سلامت زندانیان توجه شود لذا مقوله بهداشت و درمان در زندانها یکی از اولویت های کار مسئولان این اداره می باشد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*