دیدار مدیر کل زندانهای لرستان از اردوگاه خرم آباد

محمدی اصل :
توسعه زندان باز خرم آباد یک اولویت است
مدیرکل زندان های لرستان گفت : روند تکمیل زندان باز خرم آباد و تراکم آن قابل قبول بوده اما با توجه به ضرورت اجرای برنامه های کاهش جمعیت کیفری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر توسعه این فرآیند یک ضرورت است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان، رضا محمدی اصل در حاشیه بازدید از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی خرم آباد گفت : حضور دادستان مرکز استان در زندانهای خرم آباد و گفتگوی چهره به چهره با همه زندانیان که ساعتهای زیادی نیز به طول انجامید ، نشان از عزم جدی دستگاه قضا برای حل مشکلات مددجویان دارد .
وی تصریح کرد : همه این اقدامات در راستای حل مشکلات مددجویان ، تکریم آنها و توجه به جایگاه زندانیان در زندانبانی اسلامیست .
مدیرکل زندان های لرستان بیان داشت : کسب اطلاعات دقیق از وضعیت قضایی زندانیان و ارائه تحلیل علمی از داده های موجود در تصمیم گیری مراجع قضایی و کمک بیشتر به مددجویان بسیار اثرگذار خواهد بود .
محمدی اصل با اشاره به دیدار اخیر دادستان خرم آباد از اردوگاه این شهر افزود : با هدف بهبود وضعیت قضایی زندانیان و تعیین تکلیف مسائل مربوط به آنها و دستیابی به یک روند مشخص و کاربردی ، به زودی نشست مشترک دادستان خرم آباد ، قضات ناظر بر زندان و نیز جمعی از کارشناسان زندانها برگزار خواهد شد .
وی همچنین خاطرنشان کرد : روند تکمیل زندان باز خرم آباد و تراکم آن قابل قبول بوده اما با توجه به ضرورت اجرای برنامه های کاهش جمعیت کیفری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر توسعه این فرآیند یک ضرورت است .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*