دیدار مدیر کل زندانهای لرستان با کارکنان زندان مرکزی بروجرد

دیدار مدیر کل زندانهای لرستان با کارکنان زندان مرکزی بروجرد

محمدی اصل تاکید کرد: با توجه به شعار سال ایجاد اشتغال برای زندانیان رای باز باید در اولویت قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان،در راستای سلسله دیدارهای نوروزی و جلسات پرسش و پاسخ مدیر کل زندانها با کارکنان زندانهای استان روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱/۲۸ زندان بروجرد میزبان مدیر کل و هئیت همراه بود.
در ابتدای این جلسه که در سالن جلسات زندان برگزار می شد پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، رضا محمدی اصل مدیر کل زندانهای لرستان ضمن تبریک سال نو و ایام شعبانیه به رئیس و پرسنل زندان بروجرد عنوان کرد : می خواهم اول صحبتهایم از همه شما بخاطر زحمات مخلصانه و متعهدانه تقدیر و تشکر نمایم.
محمدی اصل تصریح کرد : خوشبختانه عملکرد زندان بروجرد در حوزه مددکاری و فرهنگی بی نظیر است و بنده نسبت به این مهم بی تفاوت نیستم ،آنچنانکه تمام تلاش خود را جهت افزایش بودجه واحد مددکاری بروجرد بکار بستم.
وی افزود : به یاری خداوند متعال و تلاشهای بی وقفه کارکنان ما توانستیم بودجه اداره زندانها را در سال گذشته افزایش دهیم و به تبع آن توانستیم حداکثر رفاهیات را برای کارکنان در نظر بگیریم آنچنانکه برای همه نیروها اعم از شرکتی ، قراردادی ،پیمانی ، رسمی پاداش یکسان در نظر گرفته شود.
مدیر کل زندانها در پایان تاکید کرد : ما باید با توجه به سختی و حساسیت شغلی برای دقت بیشتری به خرج دهیم و چراغ راه برای خود ترسیم کنیم و با توجه به سیاستهای اجرایی قوه قضاییه و سازمان زندانها در راستای کاهش جمعیت کیفری تا می توانیم تمام تلاش خود را بکنیم که با ایجاد فضای سالم در زندانها با اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی از بازگشت مجدد زندانیان جلوگیری کنیم ، ضمنا در سالجاری به هر روی باید بازداشتگاه بروجرد راه اندازی شود تا شاهد سبک شدن حجم تراکم موجود در زندان های بروجرد باشیم.
عضو شورای قضایی استان خاطر نشان کرد : با نظر به انتخاب شعار سال توسط مقام معظم رهبری بنام (( رونق تولید)) باید اولویت اول ما ایجاد اشتغال برای زندانیان رای باز باشد.
احمد معتقد رئیس زندان بروجرد نیز ضمن عرض خیر مقدم به مدیر کل و هئیت همراه ،سال جدید ، ایام شعبانیه و تولد حضرت علی اکبر (روز جوان)را به همگی حضار تبریک گفته و گزارشی از فعالیتهای سال ۱۳۹۷ به مدیر کل ارائه نمود.
معتقد تصریح کرد:خوشبختانه سال گذشته سالی آرام و بدون تنش برای زندان بروجرد بود و همکاران بنده با تمام توان خود سعی و تلاش نمودند که به بهترین نحو ممکن وظایف محوله را انجام دهند.
رئیس زندان بروجرد افزود : در راستای کاهش جمعیت کیفری و اجرای طرح عفو گسترده دهه فجر با همکاری دستگاه قضا بیش از ۷۰۰ نفر از زندان آزاد و یا مشمول تخفیف شدند.
وی افزود : در سایر حوزه ها همچون عمرانی،بهداشت و درمانی ، فرهنگی ،اشتغال و …نیز زندان بروجرد به خوبی توانست با توجه به سیاستهای ابلاغی رسالت خود را انجام دهد.
در پایان سئوالاتی از جانب کارکنان مطرح شد که با توجه به حضور مسئولین و کارشناسان ستادی از جمله سرهنگ عبدی چراغ و سرهنگ نوری فرمانده و جانشین یگان حفاظت اداره کل،صفاپذیر رئیس امور کارکنان ، حجت الاسلام واعظی کارشناس فرهنگی و دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل پاسخ داده شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*