دیدار مدیر کل زندانهای لرستان با کارکنان زندان الیگودرز

دیدار مدیر کل زندانهای لرستان با کارکنان زندان الیگودرز

محمدی اصل تاکید کرد : نگاه به زندانیان نباید از سر غیظ باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان رضا محمدی اصل مدیر کل در راس هئیتی از زندان الیگودرز بازدید کردند.
در این دیدار که روز سه شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۷ انجام شد پس از دیدار چهره به چهره مدیر کل و هئیت همراه با زندانیان و بررسی شرایط رفاهی آنان ،محمدی اصل ضمن تاکید به رئیس زندان الیگودرز برای رسیدگی بیشتر به امور زندانیان تصریح کرد : ما نباید از بالا به زندانیان نگاه کنیم و به بهانه اینکه آنها مجرم و بزهکارند نگاهی از سر غیظ به آنها کنیم.
جلسه پرسش و پاسخ با حضور کلیه پرسنل زندان در سالن جلسات زندان برنامه دیگر مدیر کل زندانها بود.
در ابتدای این جلسه سرلک رئیس زندان الیگودرز ضمن خوش آمد گویی به ارائه گزارشی اجمالی از فعالیتهای زندان بسنده کرد.
در ادامه محمدی اصل ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه به کارکنان زندان الیگودرز عنوان کرد: بنده و همکاران ستاد اداره کل در سال ۱۳۹۷ تمام سعی و تلاش خود را به کار بستیم که بتوانیم کمکهایی در قالب رفاهیات به کارکنان داشته باشیم و خوشبختانه آخرین مرحله این پرداختها فردا به حساب کارکنان واریز خواهد شد.
مدیر کل زندانها با ابراز رضایت مندی از ریاست و کارکنان زندان الیگودرز عنوان کرد : من از هر بابت خیالم از زندان الیگودرز راحت است و امروز هم صرفا جهت دیدار نوروزی و تبریک سال نو به همکاران به الیگودرز آمده ایم و آماده شنیدن نظرات ، انتقادات و پیشنهادات عزیزان هستیم.
عضو شورای قضایی استان همچنین اعلام کرد : نسبت به اخذ قرارداد بیمه عمر کارکنان اقداماتی صورت گرفته و بحث ساخت زندان جدید الیگودرز را هم بطور جد پیگیریم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*