رئیس بازداشتگاه خرم آباد : باید در محیط بازداشتگاه در راستای اجرای برنامه های اصلاحی و به منظور نیل به اهداف عالیه سازمان بدون هرگونه حاشیه خدمت رسانی کنیم.

رسیدن به شاخصهای برنامه های سازمانی از اولویتهای مهم کاری در بازداشتگاه خرم آباد می باشد

به گزارش روابط عمومی زندانهای لرستان دومین شورای اداری بازداشتگاه خرم آباد با موضوع حل مشکلات و ارتقاء روابط بین بخشی و پیشبرد اهداف برنامه های سازمان و توسعه آنها ، در محل دفتر سرپرست بازداشتگاه خرم آباد برگزار گردید .

عباس مدهنی سرپرست بازداشتگاه در این جلسه ابتدا ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع) خدمت همکاران در خصوص ضرورت تعامل و همکاری بین واحدها گفت : در محیط بازداشتگاه جهت نیل به اهداف اصلاحی تربیتی ، همه همکاران می بایست به دور از هر گونه مسائل حاشیه ای در جهت محقق شدن اهداف عالی سازمان گام بردارند .

وی تصریح کرد : نظر به اینکه برنامه های فرهنگی قرآنی و ورزشی در پیشبرد امورات اصلاحی و تربیتی و کاهش آسیب رفتارهای پر خطر اثر گذار است در همین راستا همه همکاران باید با جدیت تمام در اجرای برنامه ها تلاش نمایند .

در ادامه در خصوص رعایت هشدارهای حفاظتی و حفاظت گفتار مطالب مهمی مطرح شد.

در پایان کلیه کارکنان در خصوص مشکلات واحد خود مواردی را عنوان کردند که ضمن بحث و بررسی در جهت برطرف نمودن این مشکلات در راستای ارتقاء روابط بین بخشی نیز مطالب مهمی به تصویب رسید .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*