رازانی : اجرای سریع و صحیح قوانین از اولویت های دستگاه قضاست

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های لرستان ، رازانی در نشست هم اندیشی با قضات ، دادیاران دادسرا ،رؤسای ادارات قضایی ، حفاظت، بازرسی و روسای زندان های خرم آباد گفت : حل مشکلات قضایی منطقی زندانیان تدبیر و نظارت خاص می خواهد وتأکید ما بر اجرای سریع و صحیح قوانین است و ارتباط میان دو مجموعه و ارتقاء سطح تعاملات منجر به کاهش آسیب ها می شود.

دادستان خرم آباد اظهار داشت :برنامه های فراوانی به منظور کاهش مجازات حبس اجراشده و یا در حال اجراست اما روشن است که تعدیل جمعیت کیفری تابع ضوابط خاصی است که گاهاٌ با موانع فراوانی در مسیر اجرای آن برخورد بوجود می آید .

وی افزود:ارتقاء سطح تعامل دو مجموعه ، بازدید مستمر قضات از زندان ها با هدف حل مشکلات قضایی زندانیان از طرفی به کاهش آسیبها کمک می کند و از طرف دیگر در حوزه کاهش جمعیت کیفری می تواند مثمر ثمر باشد .

رازانی بیان داشت : تلاش فراوانی برای دقت در خصوص صدور حکم زندان انجام می شود تا از ورود افراد به زندان ها تا حد ممکن جلوگیری شود .

وی ارتقاء سطح تعامل دو مجموعه ، بازدید مستمر قضات از زندان ها،پیگیری امور قضایی زندانیان توسط روسای زندانها و کارشناسان اجرای احکام ، اجرای دوره های آموزشی هدفمند و استفاده از نیروهای مجرب  با هدف حل مشکلات قضایی زندانیان از طرفی به کاهش آسیبها کمک می کند و از طرف دیگر در حوزه کاهش جمعیت کیفری می تواند مثمر ثمر باشد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*