راه اندازی انجمن وقف در زندانهای استان لرستان

اسلام خواه سرپرست زندانهای لرستان با مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان صبح یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۹/۱۷ علی اسلام خواه سرپرست اداره کل زندانهای لرستان با حجت الاسلام طباطبایی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان دیدار و گفتگو کرد.

بنا به همین گزارش دیدار مذکور در راستای انعقاد تفاهم نامه فی مابین دو دستگاه در خصوص امور وقفی و فرهنگی و نیز راه اندازی انجمن وقف در زندانهای لرستان صورت پذیرفت.

اسلام خواه ضمن تشکر از همکاری اداره اوقاف طی سالهای اخیر بیان کرد : وقف کردن از روح بلند ، سرشت پاک و فرهنگ غنی تاءسی می پذیرد از اینرو ضروری است با اقتدا و عمل به ائمه و آموزه های دینی این فرهنگ را در جامعه تسری بخشیم.

سرپرست زندانهای لرستان تصریح کرد : قطعا زندانیان و خانواده های آنان می توانند از امور خیریه بهره مند شوند و این امر مرهون مساعدت مسئولین اداره اوقاف و امور خیریه است.

حجت الاسلام طباطبایی مدیر کل اوقاف نیز ضمن خوش آمد گویی به سرپرست زندانهای استان و هئیت همراه خاطر نشان شد : با توجه به وقفیاتی که به دست ما رسیده است و با نظر به دستورالعمل سازمان متبوع ما آمادگی خود را برای آزادی زندانیان با جرائم غیر عمد اعلام میکنیم.

طباطبایی همچنین افزود : در خصوص اعزام مبلغ مذهبی در مناسبت های خاص ، مربی قرآن و نیز راه اندازی انجمن وقف در زندانهای استان اداره اوقاف و امور خیریه لرستان آمادگی هر گونه همکاری را دارد.

در ادامه مسعود یعقوبی رئیس اداره مرکز مراقبت بعد از خروج زندانها و امیر محمد حسنوند مددکار آن مرکز توضیحاتی پیرامون خدمات انجام شده و آمار زندانیان واجدالشرایط ارائه دادند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*