سرلک رئیس زندان الیگودرز : شاید یکی از بهترین راهکارها برای زندانهای کوچک استفاده از مهارتها و فن آوری هایی همچون قلم زنی ، منبت کاری ، معرق کاری و… باشد

شورای اشتغال‌ زندان الیگودرز جهت تدوین برنامه ها به شور نشست
• به گزارش روابط عمومی زندانهای لرستان در مورخ ۱۳۹۸/۸/۱۴ شورای اشتغال اداره زندان الیگودرز در راستای تدوین برنامه های اجرایی خود به ریاست سرلک رئیس زندان تشکیل جلسه داد.

در این جلسه که با اکثریت اعضا همراه بود از سوی حاضرین نقطه نظراتی در خصوص اشتغال و حرفه آموزی زندانیان ارائه و وصول گردید.

سپس سرلک رئیس شورای اشتغال‌ زندان الیگودرز ضمن تشکر از نظرات کاربردی اعضا به اهمیت اشتغال اشاره و بیان کرد : اشتغال مقوله ایست گسترده که ما باید از ظرفیت‌هایی که داریم حداکثر استفاده را بکنیم.

رئیس زندان الیگودرز در این جلسه با اشاره به اهمیت توسعه اشتغال و حرفه آموزی در زندان ، نسبت به عملیاتی شدن برنامه های اشتغال و حرفه آموزی مطابق با دستورالعمل های ستاد کاهش آسیب تاکید کرد و ادامه داد: همراهی و هم افزایی همه اعضای کمیته و استفاده از توان و ظرفیت های موجود در زندان می تواند از عوامل اصلی حرفه آموزی کارآمد برای مددجویان باشد.

وی به محدود بودن زندان الیگودرز از لحاظ فضا و مکان اشاره و افزود : شاید یکی از بهترین راهکارها برای زندانهای کوچک استفاده از مهارتها و فن آوری هایی همچون قلم زنی ، منبت کاری ، معرق کاری و… باشد.

سرلک اذعان داشت : اینگونه فعالیت‌ها علیرغم فضای کم مورد نیاز کارایی بالایی در امر اشتغال داشته و دارند و ما می‌توانیم با برنامه ای دقیق راندمان بالایی ایجاد کنیم که صد البته این کار با استفاده از استاد کارهای مجرب در زندان میسر خواهد شد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*