سرلک رئیس زندان الیگودرز : ما باید با ارباب رجوع و زندانیان فاصله خدمتی خود را کمتر کنیم تا رفع مشکلات آنها سرعت بیشتری بگیرد

جلسه قضایی دادستان و قضات دادسرا در زندان الیگودرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان لرستان روز سه شنبه دوم مهر ماه ۱۳۹۸ با دعوت سرلک رئیس زندان الیگودرز صالحی دادستان شهرستان در صدر هیئتی متشکل از قضات دادگستری در جهت پیشبرد هرچه بهتر رسیدگی به پرونده های قضایی مددجویان جلسه قضایی را در  زندان برگزار کردند.

در این جلسه به دستور دادستان زندانیانی که پرونده هایشان مشکل داشت به حضور پذیرفته و پس از شنیدن توضیحات لازم از طرف آنها تا حد امکان نسبت به رفع مشکلات موجود اقدام شد.

صالحی دادستان الیگودرز ضمن استقبال از روند برگزاری این جلسه بیان کرد : نه تنها باید تلاش خود را در رسیدگی به پرونده ها دو چندان کنیم بلکه باید خروجی جلسات را نیز دو برابر کنیم.

در ادامه سرلک رئیس زندان الیگودرز ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور دادستان و قضات دادسرای شهرستان الیگودرز در این جلسه و تایید صحبتهای دادستان الیگودرز تصریح کرد : مشکلی که بعضا در برخی دستگاهها مشاهده می شود تصمیم گیری هایی است که در اتاقهای شیشه ای گرفته میشود که این اداره بنا را بر این نهاده من بعد مسئولین از اتاقهای شیشه ای خود خارج و فاصله را با ارباب رجوع و زندانی کم و کمتر نماید .

سرلک افزود : انجام چنین کاری  همکاری دادستان و مسئولین قضایی را می طلبد که به یاری خدا تا اینجای کار با استقبال مسئولین قضایی شهرستان  روبرو شده ایم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*