سر لک : ۱۳ آبان بدین سبب روز «دانش آموز» نامیده شد تا خاطره فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان بماند

یوم الله ۱۳ آبان و مشتهای گره کرده پرسنل الیگودرز در محکومیت آمریکای جهانخوار
به گزارش روابط عمومی زندان الیگودرز در مورخ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ همزمان با سراسر ایران اسلامی پرسنل زندان الیگودرز نیز با مشتهای گره کرده خود در راهپیمایی حاضر و با شعار مرگ آمریکا و مرگ بر اسرائیل از شیطان بزرگ بیزاری جستند.

در ابتدا سرلک رئیس زندان الیگودرز ضمن محکوم کردن جنایات شیطان بزرگ بیان کرد : یوم اللّه سیزده آبان، یادآور حماسه ها، ایثارها و فداکاری های دانش آموزان عزیزمان است.

وی گفت : این روز باشکوه بدین سبب روز «دانش آموز» نامیده شد تا خاطره فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان بماند و درسی فراموش ناشدنی برای تمام دانش آموزان در سراسر گیتی باشد که با ابرقدرت های چپاول گر به مبارزه بی امان بپردازند و عزّت را بر زندگی ذلت بار ترجیح دهند.

سر لک افزود : روز سیزدهم آبان به همه مستضعفان جهان آموخت که بر ضد مستکبران قیام کنند و حقوق از دست رفته خویش را از چنگال استکبار و استعمار بیرون کشند.

پیام روز سیزدهم آبان به مسلمانان این است که تنها در برابر پروردگار جهانیان و مکتب توحید به نماز بایستند و فقط در پیش گاه خدا به کرنش بنشینند و تا همیشه زمان در برابر ظلم و زورگویی ابرقدرت ها سرتسلیم فرود نیاورند

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*