عزاداری مددجویان نوجوان عاشورایی با عنوان «احلی من العسل» همزمان با سراسر کشور در کانون اصلاح و تربیت لرستان برگزار شد

برگزاری مراسم نوجوانان عاشورایی”احلی من العسل” در کانون اصلاح و تربیت لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندانهای لرستان، عزاداری نوجوانان عاشورایی با عنوان «احلی من العسل» همزمان با سراسر کشور در سالن اجتماعات کانون اصلاح و تربیت لرستان برگزار شد.

در این مراسم معنوی که با حضور اسلام خواه معاونت اداری و مالی ، دکتر روشن پور ریاست اداره فرهنگی و تربیتی ، چگنی مسئول اداره بازرسی ،ارزیابی و پاسخ گویی ، صفاپذیر رئیس اداره عمومی ، مهدوی مسئول حسابداری ، یعقوبی رئیس مرکز مراقبت بعد از خروج و رؤسای زندانهای شهرستان خرم آباد آقایان ملکشاهی ، کبوده ، مدهنی  و تنی چند از مسئولان اداره کل زندانهای لرستان و مددجویان و سربازان و کارکنان این مجموعه برگزار شد مددجویان نوجوان در سوگواره احلی من العسل به عزاداری پرداخته و در پایان سوگ نامه‌ای برای تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب و بر گرفته‌ شده از اهداف  قیام عاشورا و با تاسی از فرامین رهبری انقلاب قرائت شد.

مداحی، شعرخوانی و سخنرانی حج‌اسلام تیموری و رومیانی و مداحی و روضه خوانی حاج آقا رحیمی از مداحان مطرح استانی و مرثیه خوانی علائی نژاد و کرمی از مداحان همکار در مجموعه از دیگر برنامه‌های عزاداری نوجوانان عاشورایی احلی من العسل در این مراسم بود.

شایان ذکر است مراسم احلی من العسل به همت ریاست کانون اصلاح و تربیت لرستان و واحد فرهنگی تربیتی کانون و با ضیافت نهار و دیگر برنامه های متنوع عزاداری برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*