غبار روبی گلزار شهدا در دهه مبارک فجر توسط رئیس و کارکنان زندان الیگودرز

غبار روبی گلزار شهدا در دهه مبارک فجر توسط رئیس و کارکنان زندان الیگودرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان لرستان در چهارمین روز از دهه مبارک فجر و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی رئیس و کارکنان اداره زندان الیگودرز با حضور در گلزار شهدای این شهرستان مزار شهدای والامقام الیگودرز را غبار روبی کردند.
در این مراسم سرلک رئیس زندان در راءس هئیتی متشکل از پرسنل کادر و سربازان وظیفه وفادار به امام و انقلاب با غبار روبی مزار شهدای انقلاب و دفاع مقدس یکبار دیگر با امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب بیعت خود را نشان دادند و با آرمانهای انقلاب تجدید میثاق کردند.
در این مراسم سرلک اظهار داشت: ما به برکت خون شهداست که تا به این جای کار محکم و استوار مانده و خواهیم ماند.
وی افزود: اگر این مردان بی ادعای روزگار نبودند و خون خود را فدای انقلاب نمی کردند مسلما انقلاب با چالش بزرگی روبرو می شد، ما باید همیشه راه و منش این بزرگ مردان که حضرت امام خمینی (ره) گل سر سبد آنهاست را چراغ روشن راه خود قرار دهیم و هیچگاه از این راه خارج نشویم و اگر خدای ناکرده هر کسی قصد دست درازی به آن داشت آن دست را از ریشه قطع کنیم.
در پایان سرلک به حماسه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره و تاکید کرد: امسال در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با کمک و توکل برخداوند و ائمه اطهار (ع) و تکیه بر ایمان جوانان حماسه ای به یاد ماندنی رقم خواهیم زد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*