لزوم اشراف کارکنان به شرح وظایف محوله

رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی خرم آباد گفت:از آنجا که مهمترین سرمایه هرسازمانی نیروی انسانی آن مجموعه است لذا اشراف و تسلط این نیروها بر شرح وظایف سازمانی از وظایف بسیار مهم است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان حسن کبوده رئیس اردوگاه حرفه آموزی خرم آباد در نشست مشترک با کارکنان اردوگاه به بیان اولویتهای سازمانی و نکات مورد تاکید در شورای اداری زندانهای استان پرداخت.
وی گفت:مهمترین سرمایه هرسازمانی نیروی انسانی آن مجموعه است لذا اشراف و احاطه نیروها بر شرح وظایف سازمانی از نکات بسیار مهم می باشد.
رئیس اردوگاه خرم آباد افزود:علاوه بر تسلط همکاران بر وظایف خود، اجرای مطلوب این وظایف می تواند سازمان را به سمت اهداف تعیین شده سوق دهد.
وی تصریح کرد:لزوم هوشیاری همیشگی یک زندانبان یکی از فاکتور های موفقیت در شغل ما محسوب می شود هر چند نمی توان منکر سختی شغل زندانبانی شد.
کبوده اضافه کرد:پر استرس بودن شغل زندانبانی بر کسی پوشیده نیست اما وقتی ما این شغل را برای خود باقی گزیده ای موظف و متعهد به انجام دقیق آن هستیم.
کبوده ضمن اشاره به برخی تهدیدات در زندانبانی گفت:یکی از این تهدیدات خطر اغفال برخی از کارکنان از طرف زندانیان است.
وی این اقدام مجرمین را بسیار حساب شده و ماهرانه دانست و خاطرنشان کرد برخی زندانیان برای پیشبرد اهداف خود با بکارگیری روشهای مختلف در صدد جذب برخی کارکنان هستند که این یک تهدید همیشگی بوده و لزوم هوشیاری در این باب می بایست دائمی باشد.
رئیس اردوگاه حرفه آموزی خرم آباد افزود :تقویت روحیه معنوی و عمل متفکرانه به آیین نامه و دستورالعملهای سازمانی از مهمترین عوامل حفاظت در برابر تهدیدات است.
وی همچنين گفت:زندانبان باید در زندگی معنوی خود با خداوند متعال معامله کند ودر همه حال او را ناظر بر خود بداند و این یگانه راه دستیابی به سعادت است.
پرسش و پاسخ و گفتگو با همکاران از دیگر برنامه های این نشست بود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*