مجمع عمومی سالیانه انجمن حمایت از زندانیان الیگودرز

مجمع عمومی سالیانه انجمن حمایت از زندانیان الیگودرز در سالروز نسیم مهر
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان یازدهم خرداد ماه ۱۳۹۸ مجمع عمومی سالیانه انجمن حمایت از زندانیان با عنوان روز حمایت از خانواده زندانیان در شهرستان الیگودرز و با دعوت از مسئولین و دست اندرکاران این انجمن و همچنین حضور خیرین شهرستان الیگودرز در تالار آسمان آبی این شهرستان برگزار گردید.

این مجمع هر ساله به بهانه تقدیر و تشکر از خیرینی که در طول یکسال با کمکها و حمایتهای خود باعث دلگرمی خانواده مددجویان می شوندبرگزار می شود.

امسال نیز این روز با حضور مسئولین شهرستان از جمله صالحی دادستان الیگودرز , سرهنگ محمدی فرمانده ناجای الیگودرز , سرلک رئیس اداره زندان الیگودرز و حاجعلی مدیرعامل انجمن حمایت از خانواده زندانیان و حجت الاسلام حیدری رئیس عقیدتی سیاسی ناجا مراسم باشکوهی برگزار و از همه خیرین و فعالان در امر حمایت از خانواده مددجویان با اهداء لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

سرلک رئیس زندان الیگودرز ضمن خیر مقدم به مدعوین نوع دوستی را در ذات ایرانیان مسلمان و جزئی از فطرت آنها عنوان و بیان کرد : نوع دوستی ایرانیان در حوادث و سیلابهای اخیر لرستان بیشتر شکوفا و بازهم با نمره بالا از یک آزمون بزرگ بیرون آمدند و با تشکیل گروهها و کمپینها به کمک هموطنان خود شتافتند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*