محمدی اصل تأکید کرد : لزوم ارتقاء کیفیت تجهیزات اداری و فضای فیزیکی اردوگاه خرم آباد

مدیرکل زندان های لرستان گفت : در محیطی همانند زندان که کار در آن بسیار سخت و طاقت فرساست لازم است شرایطی فراهم گردد تا همچنان کیفیت ارائه خدمت در سطح بالا حفظ شود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان، رضا محمدی اصل در حاشیه بازدید از اردوگاه حرفه آموزی خرم آباد گفت : نیروی انسانی از مهمترین سرمایه های هر سازمان است که توجه به این سرمایه ها در نهایت امتیازات فراوانی برای تشکیلات بهمراه خواهد داشت .
وی افزود : عدم توجه به این مهم می تواند خسارات فراوانی برای مجموعه ها بهمراه داشته باشد .
این مقام مسئول تصریح کرد : نمی توان به فاکتورهایی نظیر نیروی انسانی و یا محیط کار بی اهمیت بود و در عین حال انتظار داشت بهره وری افزایش یابد .
محمدی اصل ضمن اشاره به محدودیتهای بودجه زندان های استان ادامه داد : امیدواریم از طریق ارائه مستندات و تشریح وضعیت اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی خرم آباد بتوانیم نظر مساعد مسئولان ذیربط برای اختصاص اعتبار لازم به منظور بهسازی اماکن فیزیکی و فراهم کردن اقلام و تجهیزات اداری مورد نیاز را جلب نماییم .
مدیرکل زندانهای لرستان افزود : خدمت به زندانیان و حتی خانواده های آنها نه تنها یک وظیفه سازمانی است بلکه به لحاظ شرعی و اخلاقی نیز تکلیفی است که برعهده ما نهاده شده و می بایست از این فرصت گرانبها بخوبی بهره گیریم .
وی در ادامه ضمن حضور در جمع سربازان وظیفه اردوگاه ؛ این نیرو را از مهمترین منابع سازمان برشمرد .
محمدی اصل اضافه کرد : نه تنها از این نیرو نباید غافل شد بلکه باتوجه به حساسیت موجود لازم است همیشه همراه و همیار آنها بود .
وی گفت: علاوه بر تلاش برای تقویت بنیه اعتقادی ، رزمی و آموزشی سربازان ؛ لازم است فضای فیزیکی مناسبی را برای سپری کردن زمان های استراحت آنها نیز فراهم ساخت .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*