محمدی اصل : زندانیان باید با تاسی از رفتار و اندیشه امام حسین (ع) درس آزادگی و زندگی سعادتمندانه را مشق کنند

بازدید مدیر کل زندانهای لرستان از بازداشتگاه خرم آباد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان رضا محمدی اصل مدیر کل زندانهای لرستان در راستای بازدیدهای دوره ای از زندانهای استان در بازداشتگاه خرم آباد حضور یافته و از قسمتهای مختلف این ندامتگاه بازدید نمود .

طی این بازدید مدیر کل زندانهای لرستان در محیط اندرزگاهی در جمع زندانیان ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت ابا عبدالله الحسین (ع) اذعان داشت : مددجویان با تأسی از رفتار سیدالشهدا می توانند درس آزادگی را مشق کنند و با سرلوحه قرار دادن اندیشه امام حسین (ع)  بازگشتی سعادتمندانه به زندگی داشته باشند .

وی افزود : عمل به برنامه های اصلاحی ، تربیتی و امر به معروف و نهی از منکر میتواند افکار و رفتار مجرمانه را تبدیل به افکار و رفتار مثبت و سازنده نماید .

محمدی اصل سپس به صورت چهره به چهره با مددجویان دیدار و گفتگو کرده و به مشکلات آنها رسیدگی نمود .

در ادامه مدیر کل زندانهای لرستان در جمع پرسنل بازداشتگاه عملکرد رئیس و کارکنان بازداشتگاه را مثبت ارزیابی نمود و از اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف از جمله فعالیتهای فرهنگی تربیتی تقدیر و تشکر نمود.

در خاتمه از سوی پرسنل بهداشت و درمان سئوالاتی مطرح شد که مدیر کل پس از استماع این سئوالات به پاسخ گویی در خصوص مشکلات و پیگیری آنها پرداخت.

 پایان بخش این بازدید نظارت و پیگیری طرح های عمرانی محیط بازداشتگاه بود که مدیرکل دستورات لازم را جهت پیگیری این طرح ها صادر نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*