مدهنی سرپرست بازداشتگاه خرم آباد : حضور مسئولین قضایی در زندان موجب تسریع در روند حل مشکلات قضایی زندانیان می گردد

بازدید معاونت دادسرای عمومی و انقلاب دادسرای خرم آباد از بازداشتگاه خرم آباد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای لرستان در راستای سیاست های عالیه دستگاه قضایی و سازمان زندانها در خصوص کاهش جمعیت کیفری و رفع مشکلات قضایی مددحویان علیپور معاونت دادسرای عمومی و انقلاب خرم آباد از قسمتهای مختلف بازداشتگاه بازدید کرد.

در این بازدید ابتدا عباس مدهنی سرپرست بازداشتگاه خرم آباد ضمن ابراز خرسندی و خیرمقدم اذعان داشت : حضور مسئولین قضایی در زندان و محیط بازداشتگاه موجب تسریع در روند حل مشکلات قضایی زندانیان شده و همین امر موجب آرامش مددجویان و برطرف شدن نگرانی آنان در خصوص رسیدگی به پرونده هایشان می شود.

در ادامه این بازدید علیپور معاونت دادسرای عمومی و انقلاب دادسرای خرم آباد ضمن بازدید از قسمتهای مختلف اندرزگاهی ، افسر نگهبانی ، واحد بهداری و رصد فعالیتهای فرهنگی از مدیریت و کارکنان بازداشتگاه که شرایط منحصر به فردی را در محیط بازداشتگاه جهت اصلاح هر چه بهتر زندانیان فراهم نموده اند تقدیر و تشکر کرد.

 این مقام قضایی سپس با کلیه مددجویان به صورت چهره به چهره در راستای رفع مشکلات قضایی آنها دیدار و‌گفتگو کرد و افزود : دیدار چهره به چهره با مددجویان مناسب ترین شیوه جهت رفع مشکلات قضایی آنهاست و میتوانیم بدون واسطه پرونده قضایی آنها را مورد بررسی قرار دهیم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*