مدیرکل زندانهای لرستان خبر داد : بهره برداری از اندرزگاه جدید زندان درود در نیمه اول سال آینده

کشوری در بازدید از زندان درود گفت : در صورت تأمین اعتبار ، اندرزگاه جدید زندان درود در نیمه اول سال آینده به بهره برداری خواهد رسید .
وی افزود : طبقه بندی زندانیان با هدف ارتقاء امنیت و سلامت زندانیان صورت می پذیرد که با ایجاد فضاهای جدید می توان این سیاست سازمانی را به شکل مطلوب تری اجرا نمود .
این مقام مسئول تصریح کرد : در نظام زندانبانی کشور ما ، رعایت حقوق شهروندی و حفظ سلامت زندانیان نه تنها یک برنامه عادی نبوده بلکه اولویتی اساسی محسوب شده و به همین منظور نگاه کلان و دستورالعملهای بالادستی مهمی در این زمینه وجود دارد .
وی همچنین در نشستی با حضور مسئولین واحدهای زندان دورود با اعلام اینکه مطابق جدول زمانبندی کاری طراحی شده می بایست در اسفندماه از همه زندانها بازدید نموده و شرایط موجود را بررسی نماییم تصریح کرد : تنها راه رفع مشکل قضایی و ادرای در زندانها ، تبعیت از قانون، دستورات ریاست محترم قوه قضائیه و ریاست محترم سازمان زندانها و دستورالعملهای اداری است که بایستی همگی به آن پایبند بوده و در راستای عملیاتی کردن آنها از همه ظرفیتهای موجود به درستی استفاده کنیم .
وی ضمن تقدیر از همه همکاران تلاشگر به دلیل کوشش مستمر برای ارتقاء سطح سلامت و بهداشت زندانهای استان تصریح کرد : خوشبختانه با اقدامات مؤثری که انجام شده در حال حاضر وضعیت مطلوبی در حوزه بهداشت و درمان و نیز امنیت و سلامت روانی زندانیان در زندانهای استان برقرار است .
در ادامه این نشست ، عضو شورای قضایی استان به تشریح مقوله امنیت زندانها نیز پرداخته و خاطرنشان کرد: امنیت زندان خط قرمز ماست و تمام توان خود را در این راه به کار خواهیم بست و از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و امنیت امروز زندانهای ما نیز مرهون همین اقدامات شبانه روزی است .
همچنین در آغاز این نشست رشید جمشیدی سرپرست زندان دورود گزارشی از فعالیتها و اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف را ارائه کرد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*