مدیرکل زندان های لرستان : بنیاد تعاون زندانیان نقش مهمی در سامان دهی اقتصاد خانواده مددجویان دارد

مدیرکل زندان های لرستان گفت : بنیاد تعاون زندانیان بعنوان یک مجموعه اقتصادی توانمند می تواند نقش بسزایی را در توانمند سازی زندانیان داشته باشد .

عبدالمجید کشوری در دیدار با مدیرعامل و کارکنان بنیاد تعاون زندانیان استان لرستان برضرورت تقویت حوزه اشتغال زندانیان تأکید کرد .
وی افزود : وجود آسیب های بسیاری که زندانی و خانواده اورا تهدید می کند مارا ملزم به ارائه و اجرای تدابیر کاربردی برای کاهش این تهدیدات و در مقابل ؛ تقویت زندانیان در برابر آسیبها می کند .
مدیرکل زندان های لرستان بیان داشت : نیازسنجی ، ظرفیت شناسی ، آموزش کارکنان ، بکارگیری متدهای نوین تولید و فروش کالا و خدمات و راهیابی به بازارهای جدید می تواند قدرت اقتصادی بنیاد تعاون زندانیان را به صورت چشمگیری افزایش دهد .
کشوری ادامه داد : زندانی بعنوان یک امانت به ما سپرده شده لذا با توجه به رسالت اصلاحی و تربیتی سازمان لازم است برای بهبود وضعیت او از همه ظرفیتها بهره گرفتو بنیاد تعاون می تواند در این مسیر بسیار اثرگذار باشد .
وی اضافه کرد : ارتقاء سطح تعاملات بنیاد با مجموعه زندان ها از دیگر عوامل مؤثر بر بهبود وضعیت اقتصادی بنیاد و زندانیان است که ضرورت توجه به آن از دیگر اولویت های ارتباطی دو مجموعه است .
مدیرکل زندان های لرستان همچنین بر لزوم تدوین مجموعه ای از مقررات ویژه فعالیت اعضای بنیاد در زندان ها تأکید کرد و اجرای این برنامه را در بهبود وضعیت موجود اثرگذار ارزیابی کرد .
همچنین مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان استان و تعدادی از کارکنان این مجموعه در این نشست به بیان دیدگاه های خود برای ارائه خدمات مطلوب تر پرداختند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*