مدیرکل زندان های لرستان : نیروی انسانی متعهد و کاردان ؛ مهمترین سرمایه یک سازمان است

عبدالمجید کشوری در نشست پرسش و پاسخ با کارکنان زندان های خرم آباد بر ضرورت توجه به شرح وظایف و تلاش برای عمل به آن تأکید کرد .
وی اظهار داشت : کار زندانبانی کاری سخت و طاقت فرسا است اما این دشواری با توکل بر خداوند و عمل جهادی و ایثارگرانه تسهیل خواهد شد .
مدیر کل زندانهای لرستان در ادامه، خدمت بی منت بمنظور جلب رضای خداوند را مورد تأکید قرار داده و ضمن برشمردن نمونه های فراوانی که در این مسیر حتی جان خود را فدا کرده اند تصریح کرد : بهترین مصداق این موضوع سردار دلها سپهبد شهید قاسم سلیمانی می باشد.
وی تصریح کرد : این شهید والا مقام در راستای رسیدن به تعالی و مجاورت در کنار صالحان از هیچ کوششی فروگذار نبود و همین شکل از خدمت باعث شد که او در بالاترین سطح عزت و مقبولیت قرار گیرد لذا ضرورت دارد با وجود چنین الگوهایی ما نیز راه و هدف خود را بر اساس آموزه های دینی و خدمت صادقانه ترسیم کنیم.
کشوری در ادامه ضمن تاکید بر تکریم زندانیان و خانواده های آنان خاطر نشان کرد : بر همگان روشن است که زندانیان و خصوصاًخانواده آنان بعنوان اقشار آسیب پذیر جامعه چگونه در معرض خطرات و سوء استفاده های گوناگون هستند از اینرو بر همه ما بعنوان کارگزار جمهوری اسلامی و نیروی سازمان زندانها واجب شرعی است که از حقوق آنها دفاع و در راستای اجرای برنامه کاهش جمعیت کیفری از طریق ارتقاء تعامل دو سویه با دستگاه قضایی به منظور پیگیری مسائل آنها تدابیر لازم را بکار گیریم .
مدیرکل زندان های لرستان توجه به وضعیت اداری و معیشتی کارکنان را از مهمترین عوامل تأثیرگذار بر کیفیت کاری آنها برشمرد و تصریح کرد : کیفیت عملکرد کارکنان رابطه مستقیمی با شیوه نگاه مدیریت به مجموعه داشته لذا به منظور ارتقاء بهره وری؛ شیوه اداری عدالت محور می تواند یک نسخه کاملا مؤثر در ساختار اداری باشد .
کشوری در پایان ضمن تقدیر از تلاشهای بی شائبه همکاران ؛ ابراز امیدواری کرد با تلاش جهادی شاهد فصل جدیدی از خدمتگزاری باشیم .
در ادامه تعدادی از کارکنان به بیان نظرات و پیشنهادات خود برای بهبود شرایط خدمتی پرداختند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*