مدیر کل زندانهای لرستان : در سال ۹۸ ورود و خروج زندانهای استان کاملا الکترونیکی می شود

مدیر کل زندانهای لرستان در جلسه بررسی مشکلات اردوگاه حرفه آموزی خرم آباد تاکید کرد : در سالجاری کلیه ورود و خروج زندانهای استان باید الکترونیکی شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان ، رضا محمدی اصل مدیر کل زندانهای استان در راس هئیتی اعم از امین القاصی مهر مسئول حفاظت اطلاعات ، حسین غلامی چگنی مسئول بازرسی ، محمد فرخی مسئول فنی مهندسی و امیر محمد حسنوند کارشناس مددکاری  به منظور بررسی مشکلات اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی خرم آباد از این زندان بازدید کردند.

بنابراین گزارش کلیه اعضاء و مسئولین اردوگاه در اتاق رئیس زندان تشکیل جلسه دادند که در ابتدا حسن کبوده رئیس اردوگاه ضمن عرض خیرمقدم به مدیرکل و مسئولین ستادی اهم مشکلات مجموعه تحت امر خویش را به شرح زیر بیان کرد :

۱- تکمیل و راه اندازی بند سلامت (بدون سیگار)

۲-مرمت و بهسازی بند نظامیان

۳-تجهیز و به روزرسانی دوربین های مدار بسته

۴-ساخت کریدور بندها به منظور رفاه پرسنل شیفتی

۵-رنگ آمیزی کلیه بندها

۶-تجهیز و به روز رسانی باجه ملاقات

۷-ترمیم و مرمت سقف بند یک

در ادامه مدیر کل زندانهای لرستان ضمن خسته نباشید و خدا قوت به کارکنان اردوگاه حرفه آموزی خرم آباد اعلام رضایت خود را از واحد حسابداری و مددکاری اردوگاه اعلام و تصریح کرد : خوشبختانه کلیه اسناد مالی اردوگاه دقیق و بدون هیچگونه خدشه ای بموقع ارائه می گردد و این مرهون پیگیریهای آقای بیات مسئول مالی و عامل ذیحساب اردوگاه می باشد که از زحمات این کارمند ساعی تقدیر می شود.

محمدی اصل با توجه به گستردگی و تراکم زیاد این زندان بیان کرد : متاسفانه کارهایی که طی سالیان اخیر در این زندان انجام شده با نظر به عدم برنامه ریزی دقیق و طراحی مناسب مقطعی بوده است و هنگام ورود به فضای زندان با خلع هایی مواجه می شویم که زیاد خوشایند نیست ، لذا  از همه همکاران می خواهم که کارهای انجام شده در هر سطحی که بوده را با یک همت جهادی از امروز دوباره احیا کنیم.

وی اضافه کرد : شاید یکی از کاستی های ما این بوده که اجرای کارها را به اهلش نداده ایم و فقدان طراحی صنعتی و هنری بخوبی مشهود است.

مدیر کل زندانهای لرستان با نظر به اینکه کارها هدفمند باشند و سریعتر به فرجام برسند بهتر است حتی در صرف هزینه های تنخواه نیز با دقت و حساسیت بیشتری اقدام شود تا زودتر به نتیجه مطلوب دست یابیم چرا که گاها شاهدیم مبلغی بعنوان تنخواه اجرای فلان طرح لحاظ می شود ولی در جای دیگر هزینه می شود و همین امر باعث خلل در کارها می گردد.

محمدی اصل در پایان نکات مهمی را عنوان و تاکید کرد : یکسری از مشکلاتی که رئیس اردوگاه عنوان کرد باید در اسرع وقت انجام شوند که موضوع آب جوش مصرفی مددجویان ، سیستم سرمایشی باجه ملاقات ، تجهیز دوربین های مدار بسته و تکمیل بند سلامت از اهم آنهاست و در ظرف ۱۰ روز باید انجام شده و برنامه ریزی لازم صورت پذیرد.

آخرین موضوعی که محمدی اصل به آن اشاره کرد : نصب دستگاههای اکترونیکی برای کنترل اشیاء در ورودی زندانهای استان در سال ۹۸ و سوق دادن ورود و خروج زندانها به کنترل الکترونیکی است که خوشبختانه این مهم در اردوگاه حرفه آموزی خرم آباد محقق شده است.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*