مسابقات فوتسال جام ایثار ویژه سربازان وظیفه زندانهای لرستان به میزبانی خرم آباد برگزار شد

قهرمانی وظیفه های زندان الیگودرز در مسابقات فوتسال استانی برای دومین سال پیاپی
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در مورخ ۱۳۹۸/۵/۲۲ مسابقات فوتسال سربازان وظیفه زندانهای لرستان به میزبانی خرم آباد تحت عنوان جام ایثار برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که با حضور ۴ تیم برگزار شد تیم اداره زندان الیگودرز موفق شد در مسابقه فینال با غلبه بر تیم کانون اصلاح و تربیت لرستان به عنوان قهرمان این دوره از مسابقات انتخاب شود و تیم اصلاح و تربیت نیز موفق شد نایب قهرمان این دوره از مسابقات شود.

حمید دالوند کارشناس ورزش اداره کل در این خصوص گفت : این دوره از مسابقات با حضور ۴ تیم و با شرکت حدود ۵۰ نفر از سربازان وظیفه برگزار شد که وظیفه های زندان الیگودرز برای دومین سال پیاپی موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.

دالوند هدف از برگزاری این مسابقات را علاوه بر ایجاد نشاط و انگیزه در بین سربازان وظیفه انجام دستورالعمل سازمانی بر اساس تقویم سالیانه عنوان کرد.

شایان ذکر است که ۴ نفر از بازیکنان تیم الیگودرز بنامهای ابوالفضل اکبرنژاد، کمال عباسی، حسین بهمنی و فرهاد محمد سلیمانی توانستند به تیم منتخب استان جهت شرکت در مسابقات کشوری راه یابند ، همچنین مربی تیم زندان الیگودرز مجید عابدینی نیز بعنوان مربی تیم منتخب لرستان در مسابقات کشوری هدایت این تیم را بعهده خواهد گرفت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*