مسابقه کتابخوانی احیاگر قرن با حضور دادستان و رئیس نهاد کتابخانه های الیگودرز در زندان آن شهرستان

مسابقه کتابخوانی احیاگر قرن با حضور دادستان و رئیس نهاد کتابخانه های الیگودرز در زندان آن شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ به مناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی خون بر شمشیر مسابقه کتابخوانی با موضوع احیاگر قرن در زندان الیگودرز برگزار گردید.
در این مراسم که با دعوت سرلک رئیس زندان صالحی دادستان و کمر زرین رئیس نهاد کتابخانه های الیگودرز نیز در زندان حضور داشتند به نفرات برتر این مسابقات جوایزی به رسم یادبود اهداء گردید.
در حاشیه این برنامه صالحی دادستان الیگودرز ضمن تبریک ایام ا… دهه مبارک فجر موافقت خود را با مرخصی مددجویانی که در زمینه ترویج فرهنگ کتابخوانی فعالیت می کنند اعلام کرد.
کمرزرین رئیس نهاد کتابخانه های الیگودرز نیز ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه زندان الیگودرز به دلیل اهمیت دادن به فرهنگ کتاب و کتابخوانی واستقبال از این مراسم افزود: با توجه به تلاشها و عزمی که از رئیس و مجموعه زندان الیگودرز در زمینه کتاب قابل رویت است مطمعناً و با جدیت پیگیر تجهیز و گسترش کتابخانه زندان الیگودرز خواهیم بود.
در پایان سرلک رئیس زندان الیگودرز ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک بمناسبت این ایام عزیز افزود : یکی از اهداف این اداره ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در زندان بوده و تاکنون نتایج مثبتی نیز در این راه کسب کرده ایم لذا برای پیشرفت , ترویج و اشاعه بهتر این فرهنگ غنی و همچنین برای ترغیب بهتر مددجویان به مساعدت بیشتر دستگاههای ذیربط نیاز است که آنهم به حول قوه الهی در مراسم امروز مرتفع گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*