معرفی اداره کل زندان های لرستان بعنوان دستگاه برتر حوزه سواد آموزی

طی مراسمی از مدیرکل زندان های لرستان بعنوان مدیردستگاه برتر در حوزه سوادآموزی از طریق اهداء لوح ، تقدیر بعمل آمد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های لرستان ، عبدالمجید کشوری در نشست مشترک با معاونت سواد آموزی سازمان آموزش و پرورش استان از حسن انتخاب این اداره کل تقدیر کرد .
مدیرکل زندان های لرستان گفت : همه اقداماتی که در زندان ها در زمینه اصلاح و تربیت اجرا می شود در راستای آگاهی بخشی به زندانیان بعنوان یکی از ا قشار آسیب پذیر جامعه قرار دارد .
وی تصریح کرد : لزوم تحقق این مهم ، توسعه و گسترش برنامه های آموزش رسمی ، غیر رسمی و مهارتی در زندانهاست .
عضو شورای قضایی استان با یادآوری نقش بسیار مهم نهضت سواد آموزی در ریشه کنی بیسوادی در کشور خاطرنشان کرد : این نهاد انقلابی در طول سالهایی که تأسیس شده توانسته گامهای کاملا مؤثری در حوزه توانمند سازی طیف بی سواد جامعه بردارد .
وی ضمن اشاره به فرموده رهبر انقلاب مبنی بر اینکه ” زندان باید محل آموزش نیکی ها باشد ” گفت : از طریق بکارگیری حجم عظیمی از ظرفیتهای موجود در حال تقویت مددجویان در حوزه های مختلف مهارتی هستیم .
کشوری عملکرد مناسب زندانهای لرستان را در حوزه سوادآموزی مورد اشاره قرار داد و افزود : قطعا این اتفاق خوب با حمایت ها و حضور بهنگام نهضت سوادآموزی در زندانها ، تلاش مضاعف همکاران و مشارکت مددجویان حاصل شده که جای تقدیر دارد .
وی تقویت این روند را در ادامه اجرای طرحهای سوادآموزی خواستار شد .
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان نیز در این دیدار گفت : دغدغه مسئولان زندان های استان و تلاش مضاعفی که برای اجرای مطلوب برنامه های سوادآموزی بکارگرفته اند قابل ستایش است .
هاشم دالوند گفت : پس از مطالعه کارشناسی و بررسی مستندات ، اداره کل زندان های لرستان با ارائه بهترین عملکرد توانست حائز بیشترین امتیاز و در نتیجه کسب عنوان برتر گردد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*