ملکشاهی رئیس زندان مرکزی خرم آباد : لازمه اصلاح و تربیت داشتن بدنی سالم و روحیه ای نشاط انگیز است

برگزاری اردوی تفریحی سربازان وظیفه زندان مرکزی خرم آباد بمناسبت روز سرباز

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان به مناسبت روز سرباز و  در راستای اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی و نیز به منظور بالا بردن روحیه خدمتی سربازان وظیفه یک اردوی تفریحی با حضور حداکثری سربازان وظیفه زندان مرکزی خرم آباد برگزار گردید.

بنا به همین گزارش این اردوی یک روزه در منطقه ای خوش آب و هوا در جنوب خرم آباد و با همت اداره فرهنگی تربیتی و یگان حفاظت زندان مرکزی برگزار شد.

در این اردو برنامه های شاد و متنوع ، مسابقات بومی محلی از جمله ورزش مفرح دال پران توسط سربازان انجام شد.

ملکشاهی مدیر زندان مرکزی گفت : برگزاری این اردوها در تقویت قوای جسمانی سربازان موثر بوده و اینگونه فعالیتها می بایست به صورت مستمر ادامه پیدا کند چرا که لازمه اصلاح و تربیت داشتن بدنی سالم و روحیه ای نشاط انگیز است .

در پایان این اردو ضمن تقدیر و تشکر از کلیه خادمین و سربازان زحمت کش زندان مرکزی خرم آباد که در برقراری نظم و امنیت جان فدا میکنند از آنها تقدیر شد.
راهپیموده فرمانده یگان حفاظت زندان مرکزی در این خصوص اظهار داشت : با توجه به حساسیت بالای محیط باید با دقت و هوشیاری بیشتر در حفظ امنیت زندان کوشا باشیم.

وی افزود : یک سرباز موفق کسی است که اول از همه خودش رعایت نظم و انضباط را بکند و همچنین از اخلاق و رفتار پسندیده ای برخوردار باشد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*