ملکشاهی سرپرست زندان بروجرد : خواستار برقراری و تامین نظم و امنیت در محیط پیرامونی زندان از سوی فرماندهی انتظامی بروجرد شد.

دیدار رئیس زندان و فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا و ادای احترام به پرسنل جان بر کف و خدوم انتظامی ، اردشیر ملکشاهی رئیس زندان بروجرد در راس تنی چند ازکارکنان زندان بروجرد، با سرهنگ پور غلامحسین فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد در محل دفتر ستاد فرماندهی حضور یافته و با تبریک گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با ایشان گفت و گو نمودند.
سرهنگ پور غلامحسین در ابتدای این دیدار ضمن تبریک انتصاب ملکشاهی بعنوان رئیس جدید زندان بروجرد با ابراز خرسندی در خصوص تعامل فی مابین این فرماندهی با زندان بروجرد گفت : تامین نظم و امنیت و امداد رسانی در مواقع ضروری و بحران حوادث در زندان از وظایف ذاتی این فرماندهی است ، لذا بنده با اهتمام حداکثری و تمام قوا و با حداکثر امکانات موجود این مهم را انجام خواهم داد.
اردشیر ملکشاهی رئیس زندان بروجرد نیز در ابتدا سخنانش با تبریک ویژه به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا به کلیه پرسنل خدوم انتظامی و ابراز خرسندی از تعامل مثبت و ارزنده ای که فرماندهی انتظامی بروجرد با زندان دارد ، آنر بسیار حائز اهمیت بر شمرد وبیان کرد : خواستار این هستیم که این گونه تعاملات پیرامون افزایش نظم امنیت در اطراف زندان تامین شود.
وی همچنین در خصوص برگزاری مانور های اخیر در زندان اظهار داشت: در طول سال جاری با همکاری نیروی انتظامی در راستای ارتقاء سطح امنیت زندان مانور های خوبی برگزار شد که این مهم خود نشانگر تعامل میان این دو مجموعه می باشد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*