موافقت شورای عالی قضائی الیگودرز با پیشنهاد رئیس زندان الیگودرز در خصوص اعطای مرخصی به زندانیان واجد شرایط

موافقت شورای عالی قضائی الیگودرز با پیشنهاد رئیس زندان الیگودرز در خصوص اعطای مرخصی به زندانیان واجد شرایط

فتحی رئیس دادگستری الیگودرز: به حول قوه الهی ۲۲بهمن به جهانیان نشان خواهیم داد که این انقلاب با انقلاب چهل سال پیش فرقی نکرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ به دعوت رئیس زندان ، شورای عالی قضائی شهرستان الیگودرز اعم از فتحی رئیس دادگستری الیگودرز ، صالحی دادستان و سایر قضات وارد زندان شدند و پس از دیدار و گفتگو با زندانیانی که مشکل پرونده ای داشتند با پیشنهاد سرلک مبنی بر اعطای مرخصی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر موافقت کردند.
لذا با دستور دکتر فتحی رئیس دادگستری الیگودرز مقرر شد به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایجاد انگیزه به تمام زندانیان واجد شرایط هفت روز مرخصی اعطاء گردد که همین امر باعث خوشحالی زندانیان و خانواده آنان گردید. در حاشیه این دیدار فتحی رئیس دادگستری الیگودرز پس از تبریک و شادباش ایام ا… دهه مبارک فجر خاطر نشان کرد: نهال نوپای انقلاب اکنون در شرف برگزاری جشن چهلمین سال خود است لذا به حول قوه الهی۲۲ بهمن امسال به جهانیان نشان خواهیم داد که این انقلاب با انقلاب چهل سال پیش نه تنها فرقی نکرده بلکه محکمتر و استوارتر از قبل روی پای خود ایستاده است.
وی در ادامه از زحمات رئیس و مجموعه زندان تشکر و اذعان داشت تعامل و تسریع در حل و فصل پرونده های مددجویان در راس امور دستگاه قضایی الیگودرز خواهد بود.
در ادامه سرلک ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک دهه مبارک فجر تصریح کرد: آرامش امروز ما مدیون خون شهدا خصوصاً بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب بوده و هست.
سرلک اظهار داشت : تمام سعی و تلاش مجموعه زندان تعامل بیشتر و بهتر با دادگستری در سرعت بخشیدن به رسیدگی پرونده هاست که خدا رو شکر این تعامل دو سویه بیشتر از قبل نمایان و کارهای خوبی صورت گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*