میزبانی بازداشتگاه خرم اباد از خادمان حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع)

در روز میلاد امام رضا (ع) کاروان خدام رضوی از بازداشتگاه خرم اباد بازدید نموند و مورد استقبال باشکوه مددجویان و کارکنان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان خدام رضوی در ادامه سلسه بازدیدهای خود از زندانهای استان شور و شوق عشق به ولایت را به مجموعه بازداشتگاه خرم اباد هدیه نمودند .

بنا به همین گزارش ذکر رضا جان و صلوات فضای معنوی خاصی به محیط بازداشتگاه بخشیده بود و خادمان حرم رضوی نیز برای گسترش فرهنگ زیارت پرچم مقدس حرم رضوی رادر بین مددجویان گرداندند .

همه مددجویان با چشمانی اشک بار و تضرع از راه دور زیارت کرده و خادمان نیز برای رهایی آنها از بند دعا نمودند .

مدهنی سرپرست بازداشتگاه خرم آباد که از نیروهای فرهنگی و ولایی زندانهای لرستان می باشد ضمن خیر مقدم به خادمان علی بن موسی الرضا (ع) ، وجود برنامه های فرهنگی و قرآنی در بازداشتگاه و میزبانی خادمان امام رضا(ع) فضای بازداشتگاه را آکنده از محبت دوستی با اهل بیت (ع) کرده بود.

وی اجرای چنین برنامه هایی را در راستای سیاست احداث بازداشتگاهها مثبت ارزیابی کرده و تصریح کرد : در بازداشتگاه ما میزبان افرادی از طیف های مختلف جامعه بعنوان متهم هستیم که خوشبختانه بسیاری از آنان بلافاصله رفع اتهام شده و به کانون گرم خانواده و جامعه بر می گردند ، لذا نوع نگرش ما به آنان باید مبتنی بر آموزه های دینی و فرهنگی باشد تا ذهنیت این افراد همچنان سفید و مثبت باقی بماند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*