نشست رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای لرستان با معاونت نهضت سوادآموزی استان

نشست رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای لرستان با معاونت نهضت سوادآموزی استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان ، روشن پور رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای لرستان با دالوند معاونت نهصت سوادآموزی استان دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست دکتر روشن پور ضمن تقدیر از اقدامات خوب آموزش و پرورش در توسعه فعالیت های آموزشی زندانیان ، به عنوان اقشار آسیب پذیر جامعه به تشریح عملکرد زندانهای استان در حوزه فرهنگی و آموزشی پرداخت و بیان کرد : تشویق زندانیان در حوزه سواد آموزی عامل مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی و جرم در بین آنان است .

وی تصریح کرد : راه اندازی مراکز یادگیری محلی و تحت پوشش قراردادن مددجویان در کلیه مقاطع تحصیلی می تواند ما را در اصلاح و تربیت مددجویان و جامعه پذیر نمودن آنان کمک نماید.
در ادامه دالوند معاونت نهصت سوادآموزی استان با تقدیر از اهتمام مسئولین زندانهای لرستان در اجرایی نمودن برنامه‌های اصلاحی و تربیتی برای مددجویان ، به تشریح برنامه های آموزشی نهضت سواد آموزی در  زندانها پرداخت و تاکید کرد : معتقدیم آموزش تاثیر زیادی در تغییر نگرش زندانیان دارد و استقبال آنان از این برنامه ها ، وظایف و رسالت ما را سنگین تر می کند از اینروی برنامه ریزی لازم را جهت اجرایی نمودن این فعالیت ها در دستور کار سالجاری قرار داده ایم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*