نشست مسولین فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای استان با رئیس کانون اصلاح و تربیت لرستان

نشست مسولین فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای استان با رئیس کانون اصلاح و تربیت لرستان

روشن پورگفت:انجام فعالیت مشترک با کتابخانه های عمومی استان در بحث نشست های کتابخوانی و مسابقات ورزشی از اهم برنامه های دهه مبارک فجر می باشد

به گزارش روابط عمومی زندانهای لرستان،روشن پور رئیس اداره فرهنگی و تربیتی ،دالوند مسئول تربیت بدنی و آموزش و ماسوری مسئول دارالقرآن اداره کل با هدف برنامه ریزی جهت انجام فعالیت های فرهنگی و تربیتی در دهه مبارک فجر با بهلولی رئیس کانون اصلاح و تربیت استان دیدار و گفتگو کردند.
در این نشست روشن پور رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای لرستان با تقدیر از اهتمام مسئولین کانون در اجرای برنامه های متعدد آموزشی ،فرهنگی و تربیتی برای مددجویان گفت:انجام فعالیت مشترک با کتابخانه های عمومی استان در بحث نشست های کتابخوانی و مسابقات ورزشی از اهم برنامه های دهه مبارک فجر می باشد که باید سعی کنیم با شکوه هر چه تمام تر برگزار گردد.
در ادامه بهلولی رئیس کانون اصلاح و تربیت لرستان به ارائه گزارش کاملی از فعالیت های صورت گرفته در حوزه های مختلف با محوریت مباحث فرهنگی پرداخت.
سپس دالوند کارشناس تربیت بدنی اداره کل،امامی معاون کانون ،ماسوری کارشناس دارالقرآن و حسنوند کارشناس مشارکت ها نقطه نظرات خود را جهت چگونگی اجرایی شدن برنامه های دهه فجر بیان کردند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*