نشست مسولین فرهنگی و تربیتی زندانهای لرستان

نشست مسولین فرهنگی و تربیتی زندانهای لرستان
محمدی اصل تاکید کرد : توسعه و ترویج نماز ، فراگیر شدن فعالیت های قرآنی ، تعامل با دستگاههای فرهنگی و ارتقاء فعالیت های آموزشی زندانیان باید مهمترین چشم انداز برنامه های سال ۹۸ باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان نشست مسولین فرهنگی و تربیتی زندانهای لرستان با موضوع تقویم اجرایی برنامه های فرهنگی در سال ۱۳۹۸ در سالن اجتماعات اداره کل تشکیل شد.

در این نشست محمدی اصل مدیر کل زندانهای لرستان ضمن اشاره به اهمیت فعالیت های اصلاحی و تربیتی اظهار داشت : با همدلی و تلاش همکاران فرهنگی و تربیتی در زندانها خوشبختانه در سالجاری اقدامات خوبی بصورت دقیق و در چارچوب اهداف و برنامه های سازمانی صورت گرفته که نقش مهمی در کاهش آسیب رفتارهای پرخطر و اصلاح و تربیت مددجویان داشته است.
وی تصریح کرد : امیدواریم در سال آتی با برنامه ریزی و مشارکت مسئولین فرهنگی و تربیتی بر اساس برنامه های ابلاغی شاهد اجراء و عملیاتی شدن برنامه ها برای کلیه گروههای هدف باشیم.
عضو شورای قضایی استان بر توسعه و ترویج نماز ، توسعه فعالیت های قرآنی ، تعامل با دستگاههای فرهنگی ، ارتقاء فعالیت های آموزشی زندانیان و مشارکت کارکنان زندانها در برنامه های فرهنگی و تربیتی تاکید کرد.
در ادامه دکتر روشن پور رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای لرستان ، واعظی دبیر اقامه نماز ، دالوند کارشناس تربیت بدنی ، عباسیان کارشناس هنری و ماسوری کارشناس امور قرآنی و مسئولین فرهنگی زندانهای استان ضمن ارائه گزارش فعالیت های فرهنگی و تربیتی نقطه نظرات را در خصوص برنامه های فرهنگی در سال ۱۳۹۸بیان نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*