نشست کتابخوان اختصاصی اقشار با حضور شورای قضایی و مدیر کل نهاد کتابخانه های لرستان در زندان مرکزی خرم آباد

نشست کتابخوان اختصاصی اقشار با حضور شورای قضایی و مدیر کل نهاد کتابخانه های لرستان در زندان مرکزی خرم آباد

محمدی اصل:انجام فعالیتهای فرهنگی از ارکان مهم زندانبانی اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان روز سه شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ نشست کتابخوان اختصاصی اقشار با حضور رئیس کل دادگستری لرستان،دادستان خرم آباد،معاونین دادگستری ،مدیران کل دستگاههای قضایی استان،مدیر کل نهاد کتابخانه های استان و مدیر کل زندانهای لرستان در زندان مرکزی خرم آباد برگزار شد.
در ابتدای این نشست کلیپی از فعالیتهای فرهنگی انجام شده در زندان مرکزی خرم آباد برای حضار پخش گردید.
سپس رضا محمدی اصل مدیر کل زندانهای لرستان ضمن عرض تبریک بمناسبت دهه مبارک فجر و خیر مقدم به مدعوین و تشکر از مدیر کل کتابخانه ها و همکارانشان برای برگزاری این نشست خاطر نشان کرد: انجام فعالیتهای فرهنگی برای مددجویان از ارکان مهم زندانبانی اسلامی می باشد لذا قسمت اعظمی از خدمات ارائه شده به مددجویان بنا بر دستورالعملهای سازمانی در قالب برنامه های فرهنگی می باشد.

در ادامه فرشته طهماسبی مدیر کل نهاد کتابخانه های استان لرستان ضمن تشکر از تعامل و همکاری اداره کل زندانهای استان در اجرای برنامه های مربوط به امور کتاب و کتابخوانی در زندانهای استان یادآور شد:با توجه به اهمیت ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان با افتخار اعلام می کنم همچنانکه در طی یک سال گذشته در کلیه زندانهای سطح استان در حوزه کتاب و کتابخوانی با همکاری اداره فرهنگی زندانها و با پشتیبانی مدیر کل فرهنگ دوست و کتابخوان این دستگاه کارهای بزرگی انجام شده است،خوشبختانه این روند را هر چه توانمندتر انجام خواهیم داد.
طهماسبی افزود:مددجویان عزیز نیز باید در زمانی که به هر دلیل در زندان هستند باید از وقت و عمر خود استفاده بهینه ببرند لذا ما نیز سعی مان بر این است بیشترین خدمات را به شما عرضه کنیم تا وقتتان به بطالت نگذرد.
سخنران بعدی این نشست حجت الاسلام سبزواری معاونت فرهنگی اداره کل دادگستری استان بود که سخنانی در خصوص انقلاب اسلامی ایران و مقام شامخ امام راحل و نقش کاریزماتیک ایشان در شکل گیری این انقلاب عظیم ایراد نمود.
اجرای دو نمایش پمپ و روبه توسط گروه تئاتر زندان دورود از برنامه های اجرایی این نشست بودند.
قسمت پایانی این نشست تحلیل کتابهای ارائه شده توسط مددجویان بود که دو تن از زندانیان به نمایندگی کتابهایی را که مطالعه کرده بودند را بصورت کنفرانس ارائه نمودند.

در خاتمه به مددجویان فعال و کتابخوان هدایایی به رسم یادبود اهداء گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*