همایش پیاده روی کارکنان وسربازان وظیفه زندان مرکزی بروجرد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

ملکشاهی رئیس زندان بروجرد : احیای یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس باید در بین مردم نهادینه گردد.

همایش پیاده روی کارکنان وسربازان وظیفه زندان بروجرد، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادواره شهدای شهرستان بروجرد با حضور حداکثری کارکنان و نیروهای وظیفه زندان برجرد در محل تپه شهدای گمنام آن شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دفاع مقدس همایش پیاده روی در فراز تپه شهدای گمنام شهرستان بروجرد برگزارشد.

این مراسم با شکوه با حضور حداکثری کارکنان و قرائت فاتحه برای شهدای گمنام ، زیارت عاشورا و مداحی توسط مداحین اهل بیت عصمت وطهارت باعث تزریق حال و هوای خاصی در بین کارکنان گردید .
ملکشاهی رئیس زندان بروجرد در حاشیه این همایش بیان کرد : هدف از برگزاری این گونه برنامه ها ایجاد نشاط و شادی در بین کارکنان و احیای یاد و خاطره شهدا عنوان نمود و تصریح کرد: با پیش بینی های صورت گرفته برنامه های فرهنگی و تربیتی از جمله (پیاده روی ، قرائت زیارت عاشورا و برنامه های ورزشی) برای کارکنان در پایان هر هفته تا اربعین و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان در تپه شهدای گمنام شهرستان بروجرد باحضورکلیه پرسنل کادرووظیفه برگزار خواهدشد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*