واعظی تأکید کرد: اجرای برنامه ها بر اساس شیوه نامه های سازمانی

واعظی تأکید کرد:
اجرای برنامه ها بر اساس شیوه نامه های سازمانی

دبیر ستاد اقامه نماز زندان های لرستان گفت : اگر میخواهیم نتایج مطلوبی را از اقدامات اجرا شده حاصل نماییم لازم است بر اساس یک نقشه راه مشخص حرکت کرده و به همین منظور می بایست روش های اجرایی را بر اساس شیوه نامه های ابلاغی عملیاتی کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان ، مصطفی واعظی در اولین نشست ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی خرم آباد گفت : فارغ از برنامه های سازمان ، بر هر فرد مسلمان ؛ اقامه نماز یک تکلیف بوده بنابراین دعوت به ادای این فریضه دینی را نیز بعنوان یک مسئولیت اجتماعی می توان قلمداد کرد .
وی تصریح کرد : در فرایند توسعه و ترویج فرائض دینی که در برنامه های سازمانی تعریف شده اند ، نهایت دقت و حساسیت لازم است چرا که هدف نهایی از اجرای آن ، بازگشت آبرومند زندانیان به خانواده و جامعه است .
دبیر ستاد اقامه نماز زندانهای لرستان افزود : اگر میخواهیم نتایج مطلوبی را از اقدامات اجرا شده حاصل نماییم لازم است بر اساس یک نقشه راه مشخص حرکت کرده و به همین منظور می بایست روش های اجرایی را بر اساس شیوه نامه های ابلاغی عملیاتی کرد .
حسن کبوده رئیس ارروگاه نیز در این نشست گفت: اهمیت به نماز و دیگر فعالیتهای فرهنگی بسیار حائز اهمیت است لذا شایسته است از همه توان خود در راه توسعه و ترویج آن تلاش کرد.
وی افزود : اقامه نماز سبب ایجاد یک مصونیت قابل اعتماد در برابر گناهان شده و این یکی از بزرگترین پاداش های بزرگ خداوند متعال است .
رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی خرم آباد تصریح کرد : اعتقاد به تقویت بنیه دینی یک بازدارندگی محسوس را ایجاد می کند و نماز مهمترین وسیله در این مسیر است .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*