واعظی : تکلیف ما حفاظت از آرمان های انقلاب است

واعظی :
تکلیف ما حفاظت از آرمان های انقلاب است
دبیر ستاد اقامه نماز زندان های لرستان گفت : این انقلاب با جانفشانی هزاران شهید به بار نشسته بنابراین تکلیف همه ما حراست از آرمان های این یادگار امام و شهداست .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان لرستان، حجت الاسلام واعظی در نشست کمیته ایثارگران اردوگاه حرفه آموزی خرم آباد گفت : این انقلاب با جانفشانی هزاران شهید به بار نشسته بنابراین تکلیف همه ما حراست از آرمان های امام و شهداست .
وی با بیان اینکه فرهنگ جهاد و شهادت از مهمترین مباحث اسلامیت ماست تصریح کرد : ایثارگری و جانبازی از ویژگیهای مقدس یک مسلمان است و همین روحیه سبب شده هر روز شاهد گسترش فرهنگ اسلامی در اقصی نقاط جهان باشیم .
واعظی افزود : در مسیر بسط و گسترش فرهنگ جهاد و شهادت و ایثارگری با مکر دشمنان و گمراهان مواجه هستیم که لزوم هوشیاری و آگاهی و بصیرت بیش از هر زمان دیگری احساس می شود .
دبیر امور ایثارگران زندان های لرستان ادامه داد : مهمترین هدف انقلاب ما تثبیت حکومت اسلامی بوده که ارکان آن نیز همچون ولایت فقیه ، اجرای احکام اسلامی و توسعه آنها به خوبی تثبیت شده و تنها تلاش شبانه روزی ما خواهد بود که حراست از آن را برعهده داریم .
واعظی خاطرنشان کرد : از دیگر برکات حکومت اسلامی ما ، برقراری فرهنگ زندانبانی اسلامی بوده که نمونه آن در هیچ کجا یافت نخواهد شد .
وی افزود : در زندانبانی اسلامی ، دو مسئله مهم وجود دارد ، یکی مباحث مربوط به حوزه امنیت است و دیگری اصلاح و تربیت ، که هر دو مورد ذکر شده ، بدون ایثارگری و تلاش خالصانه و صادقانه به انجام نخواهد رسید .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*