کارکنان زندان الیگودرز با حضور در صفوف نماز جمعه صف شکنی خود علیه دشمنان را اعلام کردند.

سرلک رئیس اداره زندان الیگودرز به همراه پرسنل زندان با حضور پر رنگ خود یکبار دیگر بیعت و همدلی خود با انقلاب و رهبری را در هفته قوه قضائیه تجلی بخشیدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در روز جمعه مورخ  ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ به مناسبت فرا رسیدن  هفته قوه قضائیه و شهادت شهید مظلوم انقلاب دکتر بهشتی ۷۲ تن از یارانش پرسنل زندان الیگودرز بهمراه مجموعه قضایی شهرستان در میعاد گاه نماز جمعه حضور بهم رساندند.

دکتر فتحی رئیس دادگستری شهرستان الیگودرز سخنران پیش از خطبه این روز بود که طی سخنانی به ارائه گزارشی جامع از عملکرد دستگاه قضایی شهرستان در سال ماضی پرداخت.

در ادامه دکتر فتحی ضمن تبریک به مناسبت هفته قوه قضائیه و تسلیت شهادت شهید مظلوم انقلاب دکتر بهشتی به تخصیص اعتبار زندان جدید الیگودرز اشاره و افزود : با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی نامزدهای انتخاباتی مواظب حرفها و صحبتها و همچنین رفتارهای خود باشند که خدای ناکرده جنبه تخریب و تشویش اذهان عمومی نداشته باشد.

در پایان حجت الاسلام ارزنده امام جمعه شهرستان الیگودرز نیز با اشاره به ظاهر بعضی مسلمانان که در مسایل مختلف دل به دشمنان دارند اشاره کرد و افزود : توکل بر خدا , ایمان راسخ , اعتقاد عمیق و برخورد مقتدرانه رهبر انقلاب با نخست وزیر ژاپن بعنوان نماینده آمریکا باعث شد تا نامه ترامپ از روی میز به زیر پای ایشان برود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*