کبوده تأکید کرد : لزوم ترویج و تبلیغ فرهنگ ایثارگری در زندانبانی

رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی خرم آباد گفت : فرهنگ ایثار و شهادت از بارزترین مصادیق اسلامیت است که دشمنان تأکید فراوانی بر از بین بردن این ویژگی را دارند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان ، حسن کبوده رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی خرم آباد در نشست تبیین گام دوم انقلاب گفت : انقلاب اسلامی در چهل سال اول پر از رخدادهای تلخ و شیرین و حوادث فراوانی بود که برآیند آن تحکیم و تقویت این شجره طیبه بود .
وی افزود : رهبری معظم انقلاب با ابلاغ و تشریح گام دوم انقلاب در واقع با مطالعه همه جانبه آنچه در سالهای اول انقلاب بر کشور گذشته توانسته اند راهنمای جدیدی بر اساس مبانی روز و واقعیات داخل و خارج طراحی و برای اجرا به بخشهای مختلف ابلاغ نمایند .
کبوده در ادامه اظهار داشت : زندانبانی اسلامی ، شیوه نوینی از زندانبانی است که بعنوان یکی دیگر از محصولات انقلاب اسلامی می توان از آن نام برد چرا که در خود مترقی ترین اصول احترام به حقوق شهروندی و توجه به انسانیت را دارد .
وی اضافه کرد : این زندانبانی ، فلسفه ای است که جز با ایثار و از خودگذشتگی برای نجات افراد آسیب دیده نمی توان با متر و معیار دیگری آن را اجرا کرد .
رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی خرم آباد گفت : آنچه امروز بیش از هر چیز می باید به آن توجه داشت تبلیغ و ترویج مؤثر فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی در زندانهاست .
وی تصریح کرد : طاقت فرسا بودن کار زندانبانی به گونه ای است که جز با تأسی از این فرهنگ و بکارگیری آن نمی توان در آن موفق بود .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*