کشوری تاکید کرد : در نظام اسلامی هر مدیر و کارمندی باید مفاهیم و فرامین نهج البلاغه را سرلوحه کار خویش قرار دهد

برگزاری جلسه تفسیر نهج البلاغه در اداره کل زندانهای لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان لرستان در آستانه شب شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا (س) جلسه تفسیر نهج البلاغه با حضور مدیر کل ، معاونین ، روسای زندانها و کارکنان ستادی زندانهای لرستان در محل نمازخانه اداره کل برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام تیموری انجام شد عبدالمجید کشوری مدیر کل زندانهای لرستان پس از عرض تسلیت ایام تعزیت بانوی آب و آیینه حضرت زهرای مرضیه در خصوص کرامات خطبه های نهج البلاغه سخنانی ایراد کرد.
کشوری بیان کرد : پندها و حکمت های کتاب نهج البلاغه چراغ راه هر فرد مسلمانی می تواند باشد و عمل به آن باعث تضمین دنیا و آخرت مسلمین می گردد.
وی افزود : در نظام اسلامی هر مدیر و کارمندی باید مضامین و مفاهیم این کتاب گرانبها خصوصا نامه ۵۳ را که مولی الموحدین حضرت علی (ع) خطاب به مالک اشتر فرمودند را سرلوحه کار خویش قرار دهد و تنها در سایه عمل به این فرامین است که می شود خود را خادم واقعی مردم دانست.
در ادامه حجت الاسلام رمضان تیموری خطیب توانا و فاضل لرستانی به ارائه مقدمه ای در باب حکمت علوی و راههای شکر نعمتهای خداوند سبحان پرداخت.
تیموری عنوان کرد : مگر می شود مسلمان بود و روزانه قرآن و نهج البلاغه را مطالعه نکرد.
مگر می شود ادعای مسلمانی داشت اما به کلام خدا و سخنان امیر المومنین عمل نکرد.
در پایان ، پس از استقبال کارکنان از این جلسه پر خیر و برکت مقرر گردید که این نشست بصورت هفتگی برگزار شود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*