اعطای سبد تحصیلی به خانواده مددجویان زندان مرکزی بروجرد

ملکشاهی اظهار داشت : تعداد ۱۰۰ خانواده مددجویان سبد تحصیلی رایگان دریافت کردند
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان : در آستانه فرا رسیدن بهار علم و دانش و در راستای حمایت از خانواده مددجویان تعداد ۲۵۰ دست البسه مدرسه به ارزش ۱۷ میلیون تومان ، تعداد ۲۵۰ عدد بن خرید و لوازم تحریر به ارزش ۵ میلیون تومان، تعداد ۲۰۰ عدد کیف مدرسه به ارزش ۱۰ میلیون تومان، تعداد ۲۰ جفت کفش به مبلغ ۱/۵ میلیون تومان و تعداد ۱۰۰ بن خرید کالا به ارزش ۱۰ میلیون تومان با پیگیریهای واحد مددکاری توسط خیرین شهرستان بروجرد به خانواده مددجویان هبه شد.
ملکشاهی سرپرست زندان بروجرد در خصوص این خبر اظهار داشت : بحمدالله در سنوات گذشته با رایزنی های صورت گرفته با خیرین  شهرستان و پیگیریهای صورت گرفته قریب به ۱۰۰ خانواده مددجویان از کمک نقدی و غیر نقدی بهره مند شدند.

ملکشاهی ابراز امیدواری کرد این روند در سال های آتی به شکل پر رنگ تر استوار باشد.
وی تصریح کرد : فرزندان مددجویان از آسیب پذیرترین اقشار جامعه می باشند و ما باید با امدادهای مالی و معنوی تلاش کنیم تا هیچ دانش آموز مستعدی و نیازمندی در اثر فقر و محرومیت مالی از تحصیل و آموزش بازنماند.
علیرضا امیدی راد مسئول مددکاری زندان بروجرد نیز در ادامه گفت : خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته از سوی واحد مددکاری و انجمن حمایت از زندانیان بروجرد و همچنین رایزنی با خیرین شهرستان شرایط ادامه تحصیل فرزندان مددجویان که به خاطر فقر مالی از تحصیل بازمانده بودند فراهم گردیده است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*