واعظی مطرح کرد :
لزوم به کارگیری روشهای نوین دعوت به نماز
دبیر ستاد اقامه نماز زندان های لرستان گفت : با توجه به تغییر سلایق و نگاه مردم به زندگی امروزی ؛ لازم است برای موفقیت در برنامه های فرهنگی از روشهای جدید بهره گرفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان حجت الاسلام واعظی در پنجمین نشست ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی خرم آباد اظهار داشت : اگر میخواهیم در امر دعوت به نماز و مشارکت زندانیان در برنامه های فرهنگی به توفیق دست یابیم ، لازم است از شیوه ها و ابزار جدید بهره بگیریم .
وی افزود : آنچه مسلم است برای موفقیت در کار فرهنگی با توجه به ویژگیهای خاص خود نیازمند زیرساختهای تازه ای هستیم .
واعظی تصریح کرد : این زیرساختها می تواند شامل آموزشهای جدید و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری نوین باشد که با توجه به اعتبارات موجود می بایست برای فراهم سازی آن برنامه ریزی کرد .
وی در این نشست بر ضرورت ادامه پررنگ برنامه های ویژه محرم و صفر نیز تأکید کرد .
دبیر ستاد اقامه نماز زندان های لرستان سپس با اشاره به رویداد عاشورا گفت : امام حسین ( ع ) برای ابدی شدن اقامه نماز قیام کرد و این وجهه از نهضت کربلا نباید به فراموشی سپرده شود .
دبیرستاد اقامه نماز افزود : احساس مسئولیت برای اقامه نماز و توسعه نمازهای جماعت می بایست بعنوان یک دغدغه همیشگی برای ما باشد .
وی تصریح کرد : افرادی که در محیط کاری ما قرار دارند انسانهایی خاص و دارای ویژگیهای منحصر بفردی هستند فلذا روشهای دعوت ایشان به اقامه نماز و امر به خوبیها نیز می بایست خاص و هنرمندانه باشد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*